Apothekers XX Verpleging van uitsluitend mannelijke patiënten, zonder onderscheid van godsdienstige gezindte, zoowel in haar Ziekenhuis als aan huis. Dc verpleegprijs bedraagt 3.— p. d. en hooger. (Wijkverpleging) De Ziekenhuisverpleging omvat de behandeling van zoowel chronische als acute ziekte-gevallen, uit gezonderd storende geestesziekten, benevens volledige chirurgische en andere speciaistische behandeling. Tevens worden opgenomen hulpbehoevende oude mannen, voor zoover plaats in de afdeeling voor chronische zieken. Poliklinieken Chirurgie Th. Koot, arts; Maandag, Woensdag en Vrijdag 3 uur. Maag-, Darm- en Stofwisselingsziekten L. Naessen, arts; Vrijdag 4 uur. Dr. W. L. Ladenius; Nieuwe patiënten: Maandag van 10.3011 uur; Oude patiënten: Donderdag van 4.30—5 uur en le Donderdag van de maand van 6.30—7 uur. Ziekte der Urinewegen; Huid- en Geslachtsziekten Dr. W. Kroon: Maandag- en Vrijdagavond v. 89. Neus-, Keel- en Oorziekten t S. Kamminga, arts: Dinsdag en Zaterdag van 4.5 uur en Donderdag volgens afspraak van 9.3010.30 uur. Dr. M. Eijsvogel: Woensdag en Vriidaq van 4.30-5.30 uur. Oogziekten A. H. Garrer, arts: Dinsdag van 34 uur. Dr. R. G. Posthumus: Donderdag van 10.30—11 u. Kinderziekten Dr. A. IJ. v. d. Meulen: Dinsdag en Zaterdag van 8.30—9 uur. Röntgenologie J. W. Kamerling, Arts: Maandag, Woensdag en Vrijdag van 11 12 uur. Neurologie s Dr. C. Klein: Maandag, Woensdag en Vrijdag van 910 uur. Orthopaedie Dr. W. Mol: Maandag van 4—5 uur, Donderdaq van 3—4 uur. Hart- en Vaatziekten t M. H. Hartog: Maandag t.m. Vrijdag van 911 uur. Bovendien Rouwkapel aanwezig, mede ter beschik king voor buiten de stad. GESTICHT VOOR LIJDERS AAN VALLENDE ZIEKTEN „BETHESDA SAREPTA" Hazepaterslaan. Aerdenhout-Apotheek, Zandvoortschelaan 164, Heemstede, Apoth.: L. Baruch. I'a. Begeman 6 Sneltjes, Kruisweg 30, Apoth Dr. J. J. Hoff. Bloemend. Apotheek, Bloemendaalscheweg 85, Bloe- mendaal, Apoth.: Mej. J. M. E. Reyers. Bosch en Vaart Apotheek, Bosch en Vaartstraat 26, Apoth.: I. Koster. Centraal Apotheek, Groote Houtstraat 78, Apoth.: J. V/. Florijn. Elswout Apotheek, Bloemendaalscheweg 341, Over- veen, Apoth.: Drs. A. P. B. v. d. Ham. Frans Hals* Apotheek, Frans Halsplein 1, Apoth.: L. Schoorl. 't Gildehuys, Koninginneweg 3, Apoth.: W. P. Woutersen. Fa. Grijseels 6 Van Hees, Lange Veerstraat 14, Apoth.: C. J. ten Hagen—Cramer. Heemsteedsche Apotheek, Binnenweg 90, Heem stede, Apoth.: M. van Slooten. Fa. Th. A. Klinkhamer, Koninginneweg 69, Apoth.: J. Hegland. Fa. C. G. Loomeyer Zoon, Barteljorisstraat 11, Apoth.: H. J. M. Bartels. Fa. C. G. Loomeyer Zoon, Zijlweg 34, Apoth Mej. F. G. Beekeringh. Marnix Apotheek, Marnixstraat 65, Apoth.: J. M Meisner. Noorder Apotheek, Jan Gijzenkade 181, Apoth M. E. Plantzer van der Huil. Park-Apotheek, Kleverparkweg 13, Apoth.: F. G Hartjes. Fa. H. Remmers Zoon, Kruisstraat 6, Apoth. H. Cohen. Van Rijn's Apotheek, Kleine Houtweg 15, Apoth. E. W. Henssen. Schoterbosch Apotheek, Rijksstraatweg 35, Apoth. F. C. Kuiper Azn. Schotsman, Binnenw. 206—208, Heemstede, Apoth. C. E. Schotsman. Teyler Apotheek, Teylerplein 79, Apoth.: W. C. Keyzer. Schok het vertrouwen niet. De Bond zonder Naam.

Adresboeken Haarlem | 1939 | | pagina 26