Verbeteringen Adresboek van Haarlem, „Akru", Chem. Fabriek, Alex Kruijer, Westerstraat 93. Alberti, B. J., secr.-penn. Ned. Ver. voor Luchtbescherming afd. Haarlem, Meester Cornelisstraat 15. Alta, J. J., boekhandelaar, Groote Houtstraat 63. As, J, van, Ged. Oude Gracht 54rd. Asperen, J. van, arts, St. Joannes de Deo, Maerten van Heemskerkstraat. A.V.R.O.-bijkantoor, Wilhelminastraat 27. Beelen, J. A., ambtenaar Consultatiebureau, Tempeliersstraat 39rd. Bemmelen, T. S. P., Bakenessergracht 61. Boonzaaijer, S., arts, Schotersingel 85. Centrale Boekhandel v.h. H. N. Mul en v.h. J. M. Stap, Groote Houtstraat 63. Daalen, F. van, Veenbergstraat 12. Deknatel, Mej. Mr. C. H., Kenaupark 30. Donker, P. J., arts, Kamperlaan 4. Düsterbeek, Dr. E., arts, Lorentzplein. Duim, J. C., handelsreiziger, Dubbele Buurt 55rd. Dijkstra, Dr. O. H., arts, Spaarnelaan 26. Ekernig, Mr. J. H., Wilhelminastraat 13. Esscher, Mr. J. G., Nieuwe Gracht 11. Franke, L. J., zenuwarts, Raamsingel 8. Grijseels Van Hees, Fa., apotheek, Lange Veerstraat 19. Haarlemsche Handelsvereeniging, Wilhelminastraat 3. Hartog, Dr. H. A. P., specialist, Van Eedenstraat 18. Hazevoet, E. L., handelaar, Koningstraat 48. Heinen, Alida, De Poppendokter, Groote Houtstraat 11. Hilbrink, M. C., arts, Zijlweg 56. Hilo, Sportmagazijn, Van den Berg Uittenbogaard, Schouwtjeslaan 72. Hoeven, Mr. M. J. v. d., Ged. Oude Gracht 65. Jangstra, A., ambtenaar N.S., Voorduinstraat 47zw. Kieviet, E., Koninginneweg 73. Koningsberger, arts, Schotersingel. Maschhaupt, W. J. H.. adj. dir .Gem. Geneesk. Dienst, Westerhoutstraat 42. Meyers Automobielbedrijf, Leidschevaart 8. Molenaars, A., vertegenwoordiger, Jan Steenstraat 64. Nijhuis, G. W., agent van politie, Boogstraat 50. Oeffel, T. J. F., Techn. Mij., Gonnetstraat 30. Polygraph, clichéfabriek, Schouwtjeslaan 23a. Roods, A. J., agentuur in verzekeringen, Schouwtjesplein 6. Rouwstalhouderij Th. A. van Tol, Kempstraat 6rd. Rijksinspectie voor de Werkverschaffing, Middenlaan 55. Simons, Mr. J. H. J„ Kruisweg 63. Slotemaker, Mr. J. H. C., Nieuwe Gracht 51. Smidt, Kick, sigarenzaak en sportartikelen, Gen. Cronjéstraat 101. Toulon van der Koog, Mr. M. van, Wilhelminastraat 13. Tijn, Mr. B. E. van, Parklaan 65. Venhuizen, Mr. L. J., Middenlaan. Walker, B. J. M., onderwijzer, Ternatestraat 49.

Adresboeken Haarlem | 1939 | | pagina 677