PROVINCIAAL BESTUUR LEDEN DER GEDEPUTEERDE STATEN. Commissaris der Koningin, Voorzitter van Gedeputeerde Staten, Mr. Dr. A, Baron RöELL. Audiëntie in den regel op Donderdag te Haarlem 'van half elf tot twaalf uur en den tweeden en vierden Vrijdag van elke maand te Amsterdam (Raadhuis) van half elf tot half twaalf uur. (Vergadering eiken Woensdag te 12 uur en zoo noodig op andere dagen.) Ir. J. B. Bomans, te Heemstede. Mr. A. Bruch, te Haarlem. •W. Michels, te Haarlem. Polak, te Amsterdam, i. M. Slingenberg, te Haarlem. 'r. Dr. P. J. Witteman, te Bloemendaal. u.itengewoon Lid: E. Luden, te Hilversum. Griffier der Provinciale Staten, Mr. M. A. STUFKENS. PROVINCIALE GRIFFIE. Eerste Afdeeling. dolksgezondheid, Volkshuisvesting, Land- en Tuin- ->uw, Algemeene Zaken, Drankwet, Armenwet en i. yoering van wetten, voorzoover het geen onder- 'TPen betreft, welke in het bijzonder 'aan andere elingen zijn opgedragen. Plaatsingsbureau krankzinnigen. Kabinet. A. J. Backer, Administrateur, Chef der Af- eling. Steman, Referendaris. Tweede Afdeeling A. erstaat. Toezicht op de Waterschappen. idvonderij. Spoor- en Tramwegen. Wet "bare middelen van vervoer. Trekhonderr- wet. Werkloosheidsbestrijding. 'tf. Mr. A. A. G. Coops, Administratrice, Chef der Afdeeling. Ir. J. A. G. Baron de Vos van Steenwijk, Hoofd commies. Tweede Afdeeling B. degen, vaarten en kanalen, Jacht en visscherij. elegrafen. Telefonen. Hinderwet. Stoomwet. fotor- en Rijwielwet. Electriciteitsvoorziening. watervoorziening. Provinciale Eigendommen. J. A. Vaillant, Administrateur, Chef der jideeling. Derde Afdeeling A. leente-begrootingen en -rekeningen, geldleenin- j Jaarwedden van wethouders en presentiegeld raadsleden. Bedrijfsverordeningen en uitkeering itens de wet op de financieele verhouding. i -r. F. H. A. Hooft van Iiddekinge, Admini- (fur, Chef der Afdeeling. Derde Afdeeling B. Provinciale financiën. Gemeentebelastingen. Raads besluiten als bedoeld in artikel 228c en volgende der Gemeentewet. Aanvragen om Provinciaal subsidie, voor zoover niet tot andere afdeelingen behoorende. Mr. G. A. van der Brugghen, Administrateur, Chef der Afdeeling. Mr. H. de Vos Jr., Referendaris. Provinciale Kas. C. C. Bontauban, Hoofdcommies. W. Eggink, Hoofdcommies, tevens rekenplichtig ambtenaar. Afdeeling Verificatie. Controle van rekenplichtigen van provincie en gemeenten en van verschillende instellingen. Bijzon dere onderzoekingen en adviezen van financieelen aard. Instructies gemeente-ontvangers, zekerheid stellingen en fraudeverzekering. J. H. Textor, Administrateur, Chef der Afdeeling. Vierde Afdeeling. Hooger-, Middelbaar-, Lager- en Nijverheids- Onderwijs. Provinciaal Jaarverslag. Notulen van de vergaderingen der Provinciale Staten. Personeel der provincie. Raadsverkiezingen. Statistiek. Grond belasting. Arbeidsbemiddelingswet. Uitvoering van alle wetten, besluiten of verordeningen betrekkelijk den dienstplicht, inkwartiering, uitvoering der wet op het Nederlanderschap, enz. Mr. Dr. F. S. Witteveen, Administrateur, Chef der Afdeeling. t - ALGEMEENE SECRETARIE. Registratie, archief, bibliotheek, expeditie en copie- werk, beëedigingen, buitenlandsche paspoorten, geldelijke aangelegenheden. W. Meijer, Referendaris, Chef. PROVINCIALE WATERSTAAT. Nieuwe Gracht 47. Hoofdingenieur-Directeur: C. Thomése. Afdeeling Wegen. Afdeelingchef Ir. C. Krijn, Hoofdingenieur. Ir. F. W. van Roggen, Hoofdingenieur Prov. Waterstaat. P. de Regt, Bouwkundig Hoofdambtenaar. C. Knegjens, Bouwkundig Hoofdambtenaar, belast met motor- en rijwielwet. H. W. J. den Engelse, Techn. Ambten, in alg. dienst. M. Hootsmans, Techn. Ambten, in alg. dienst F. Schippers, Techn. Ambten, in alg. dienst. C van Schieveen, Techn. Ambten.' in alg. dienst. H. J. Leendertse, Opz. Teekenaar le kl. Th A. A. den Hartog, Opz. Teekenaar le kl. A. Leijs, Opz. Teekenaar le kl.

Adresboeken Haarlem | 1939 | | pagina 9