Overzicht van het stratenregister Haarlem Aagje Dekenstraat Bos en Vaartstraat Dunklerstraat Grote Houtstraat Jan Steenstraat Korte Zijlweg Aart v. d. Leeuwstraat Boslaan Dusartstraat Grote Markt Jan Stuytstraat Koudenhorn Aartweg, van der Uit den Bosstraat Dutrystraat Gruttostraat Jansweg Krelagestraat Abeelstraat Botermarkt Du ven voo rdestraat Gijsbr. v. Aemstelstraat Jasmijnstraat Kritzingerstraat Acaciastraat Boterstraat Duijnstraat, v. d. Javastraat Krocht Achterweg Boutensstraat, P. C. Dijkstraat Haarlemmerliedestraat Jelgersmastraat Krom, 't Adr. de Jongestroat Brakenburghstraat Dyserinckstraat, A. L. Haarstraat, ter Jephtaplein Kromhoutlaan Adriaan Loosjesstraat Brandtstraat Haasstraat, de Jephtastraat Kruisstraat Aelbertsbergstraat Brederodestraat Edisonstraat Hagestraat J. Maetsuykerlaan Kruistochtstraat Akendamstraat Breestraat Edward Jennerstraat Haitsma Mulierstraat Joegoslaviëpad Kruisweg Alb. Thijmstraat Bremlaan Eedenstraat, van Halbertsmastraat Joh. de Meesterstraat Krusemanstraat, A. C. Albert Verweylaan Bromostroat Eemstraat Hamelinkstraat, J. J. Joh. de Wittlaan Kweektuinstraat Alexanderstraat Brouwerskade Eendjespoortstraat Hannie Schöftstraat Johan Limpersplantsoen Kijkduinstraat Alex Flemingstraat Brouwersplein Eendrachtstraat Harmenjansstraat Johan Limpersstraat Lakenkopersstraat Allanstraat Brouwersstraat Eenhoornstraat Harmenjansweg Joh. v. Vlietstraat Allard Piersonstraat Brouwersvaart Eerste Emmastraat Haspelsstraat Johannes de Breukstraat Lambrecht v. Dalelaan Altenastraat Brusselsstraat Eerste Hasselaerstraat Hasselaersplein Jos Cuyperspad Lange Annastraat Amalia v. Solmslaan Buitenrustlaan Eerste Hogerwoerddwarsstraat Havenplein Jos Cuypersstraat Lange Begijnestraat Ambachtstraat Burg. Boreelstraat Eerste Theemsstraat Havikstraat Judith Leysterstraat Lange Bogaardstraat Ampèrelaan Burg. Rampstraat Egelantierlaan Hazepaterslaan Julianalaan Lange Herenstraat Ampzingstraat Burg. Sandbergstraat Egmondstraat, van Hedastraat Julianapark Lange Herenvest Amsterdamse Poort Burgwal Eikenstraat Heinsiuslaan Julianastraat Lange Hofstraat Amsterdamsevaart Burretstraat Eindenhoutstraat Helenalaan Julius Röntgenstraat Langelaan Amsterdamstraat Busken Huetstraat Einsteinplantsoen Helène Swarthstraat Junoplantsoen Lange Lakenstraat Anegang Bijdorplaan Einsteinstraat Helmbrekersteeg Justus v. Maurikstraat Lange Margarethastraat Anjelierstraat Byzantiumstraat Eksterstraat Helmlaan Lange Molenstraat Anna v. Burenlaan Eline Verepad Hendrik Figeeweg Kalversteeg Langendijkstraat Anna v. Saksenlaan Camphuijsstraat Elswoutslaan Hendr. Roozenlaan Kamerl Onnesstraat Lange Poellaan Anslijnstraat Caninefatenstraat Elzenplein Hendriklaan Kamperlaan Lange Raamstraat Anth. Fokkerlaan Carpentierlaan, de Emauslaan Henri Borelstraat Kampersingel Lange Veerstraat Ant. v. d. Goesstraat Casteleynstraat Emmalaan Henriëtte Bosmanstraat Kamperstraat Lange Wijngaardstraat Antoniestraat Ceciliasteeg Emmaplein Henrietta Roland Holstpiantsoen Kampervest Laurens Reaellaan Archipelstraat Cederstraat Emostraat Herculesstraat Kamperzijstraat Laurierstraat Arnoldystraat Celebesstraat Engelandlaan Herensingel Kanariestraat Ledeboerstraat Arnulfstraat Centaurusstraat Engelszstraat Herman Gorterstraat Karei Doormanlaan Leeghwaterstraat Assendelverstraat Ceramstraat Esdoornstraat Herman Heyermansplein K. v. Manderstraat L. Meeszstraat Asterstraat Charivariusstraat Esschilderstraat Herman Heyermansstroat Karolingenstraat Leeuwendalersstraat Atjehstraat Charl. de Bourbonlaan Essenstraat H. Kruyderplein Kastanjestraat Leeuwenhoekstraat, van Aziëweg Cheribonstraat H. Robbersstraat Katestraat, ten Leeuwerikstraat Chr. Huygensplein Fabriciusstraat Hertenkamplaan en -weg Kedoestraat Leidseplein Baan Chr. v. Swollaan Finlandstraat Hertzogstraat Keizer Karelstraat Leidsestraat Badelochstraat Chrysanthemumlaan Falklandpad Heussensstraat Keizerstraat Leidsevaart Badhuisstraat Churchill-laan Faradaystraat Heythuijzenweg, van De Kempenaerstraat Leidsezijstraat Baerlestraat, van Clercqstraat, de Feithstraat Hier v. Alphenstraat Kempstraat Lekstraat Bakenessergracht Clovisstraat Flevoplein Hildebrandlaan Kenaupark Leliestraat Bakenesserstraat Colensostraat Florapark Hodsonstraat Kenaustraat Leonard Springerlaan Bakhuizen v. d. Brinkstraat Collemstraat, van Floraplein 't Hoenstraat Kennemerplein Leopoldstraat, J. H. Bakkerstraat Coltermanstraat Floresstraat Hoeufftstraat Kennemerstraat Lepelstraat Balistraat Conradkade Floris v. Adrichemlaan Hofdijkstraat Kerkhofstraat L. Vrouwe Gracht Baljuwslaan Const. Huygensstraat Fonteinlaan Hoffstraat, van 't Kerklaan Liewegje Banckertstraat Coornhert straat Frankestraat Hofmeijerstraat Kerkplein Ligusterlaan Bandoengstraat Corn. Schoonstraat Frankrijklaan Hof van Egmond Kerkstraat Lindenstraat Bankastraat Corn. Speelmanlaan Frans Erensstraat Hogendorpstraat, van Keulenstraat, van Lingestraat Banplein, v. d. Cornelissteeg Frans Halsplein Hogerwoerdstraat Keijstraat, de Linnaeuslaan Bantamstraat Corn. v. d. Lijnlaan Frans Halsstraat Holsteynstraat Kievitstraat Linschotenstraat Barbarossastraat Corn. v. Noordestraat Frans Netscherstraat Hongarijepad Kinderhuissingel L. v. Deijssellaan Barendsestraat Da Costastraat Frederikspark Hoofmanstraat Kinkerstraat Loghemstraat, van Barrevoetestraat Craandijkstraat, J. Friese Varkenmarkt Hooftstraat, P. C. Kinsbergenplein, van Lodewijk Mulderstraat Barteljorisstraat Crayenesterlaan Friezenstraat Hoogstraat Kinsbergenstraat, van Lombardsteeg Bastiaansstraat Crayenestersingel Führhopstraat Hooimarkt Klarenbeekstraat Lombokstraat Bataviastraat Cremerplein Hospeslaan Klaverstraat Loostraat, van Batavierenplantsoen Croesenstraat Gaelstraat Houtmankade Kleine Houtstraat Lootsstraat Bazellaan, De Cruquiusstraat Garenkokerskade Houtmanpad Kleine Houtweg Lorentzkade Beeksteeg Curiestraat Gasthuislaan Houtmarkt Klein Heiligland Lorentzplein Beelslaan Gasthuispoort Houtplein Kleverlaan Lotterstraat Begastraat Dahliastraat Gasthuissingel Houtvaart Kleverparkstraat Louis Couperusstraat Begijnesteeg Damaststraat Gasthuisstraat Hulststraat, v. d. Kleverparkweg Louise de Colignylaan Begijnhof Damiatestraat Gasthuisvest Hunzestraat Klokhuisplein Louis Hartzplein Belgiëlaan Damstraat Ged. Oude Gracht Hyacintenlaan Kloosterstraat Louis Pasteurstraat Bellamystraat Deckerstraat Ged. Raamgracht Kloppersingel Lourens Costerstraat Beltstraat, v. d. Delftkade Ged. Schalkburgergracht lepenstraat Koenenstraat, H. J. Lucas Meijerstraat Benkoelenstraat Delftlaan Ged. Voldersgracht lerlandstraat Koetsveldstraat, van Luciferstraat Ben Viljoenstraat Delftstraat Geertr. Carelsenstraat Indischestraat Kogelstraat Luitesteeg Berckheydestraat Delistraat Gen. Bothastraat lordensstraat Kokstraat Luxemburgstraat Beresteynstraat, van Dene markenstraat Gen. Cronjéstraat Ipenrodestraat Kolkstraat Luzacstraat Berkenrodesteeg Dennenstraat Gen. Joubertstraat Ir. Lelyweg Koninginneweg Lyceumlaan Berkenrodestraat Denys v. Hullelaan Gen. de la Reijstraat Italiëlaan Kon. Wilhelminalaan Lijsterstraat Berkenstraat Dickmansstraat Gen. Spoorlaan Izaak Enschedeweg Koningsteinstraat Berlagelaan Diederikstraat Gen. de Wetstraat Koningstraat Maasstraat Besoekistraat Diemenlaan, van Genestetstraat, de Jacob Catslaan Koolsteeg Madioenstraat Bestevaerstraat Diepenbrockstraat Ger. v. Eckerenstraat Jac Geelstraat Koorstraat Madoerastraat Betje Wolffstraat Dietsveld Germanenstraat Jacobstraat Koppestokstraat Maerten v. Heemskerkstraat Beukenstraat Diezestraat Gerrit Bartholomeuslaan Jac v. Lenneplaan Kopsstraat Magdalenasteeg Beverwijckstraat, van Dinkelstraat Gerrit v. Heesstraat Jacobijnestraat Koralensteeg Magdalenastraat Bidloosstraat Dirk Schaferstraat Geusevesperstraat Jacques Perklaan Korte Annastraat Maraisstraat Bilderdijkstraat Djambistraat Geweerstraat Jac v. Looijstraat Korte Begijnestraat Marcelisvaartpad Billitonstraat Doelstraat Gibraltarstraat Jan Bontelaan Korte Bogaardstraat Marcellus Emantsstraat Binnenpad Dolfijnstraat Gierstraat Jan de Braystraat Korte Doelstraat Marconistraat Bissch Callierstraat Donkere Begijnhof Gillis Schoolmeesterlaan Jan Campertstraat Korte Dijk Marianne Philipsplants Bisschop Ottostraat Donkere Spaarne Glasblazerssteeg Jan de Mijterlaan Korte Gierstraat Marnixplein Blaauwplein Dorreboomstraat Glasblazersstraat Jan Evertsenstraat Korte Herenstraat Marnixstraat Blekenbergplein Dortstraat, van Godfr. v. Bouillonstraat Jan F. Helmersstraat Korte Herenvest Marsmanplein Blekenbergstraat Doverstraat Goetzeestraat Jan Gijzenkade Korte Hofstraat Marsstraat Blekerstraat Drappenierstraat Goltziusstraat Jan Gijzenpad Korte Houtstraat Martin Monnickendamplein Blinkertlaan Dreef Gonnetstraat Jan Haringstraat Korte Jansstraat Martinus Nijhofflaan Bloemertsteeg Drilsmaplein Gortestraat Jan Huijgenstraat Krt. J. de Breukstraat Marumstraat, van Bloemfonteinstraat Dr. de Liefdestraat Goudsmidspleintje Jan Luykenstraat Kortelaan Mathijsenstraat Bloemhofstraat Dr. Leijdsstraat Gouwstraat Jan Nieuwenhuijzenstraat Korte Lakenstraat Mauritsstraat Bloemveldlaan Dr. Schaepmanstraat Gouwweteringkade Jan P. Coenlaan Korte Margarethastraat Maxwellstraat Boekenrodestraat Drossestraat Gozewijnstraat J. P. Coenpad Kortenuerstraat Mecklenburgstraat Boeresteeg Drususstraat Graafschapstraat Jan Prinslaan Korte Poellaan Medanstraat Boeroestraat Duindoornlaan Graaf v. Wiedstraat Jan Sluyterslaan Korte Rozenstraat Meerkoetstraat Boezemkade Duinoordstraat Graaf Willemstraat Jan Tademaweg Korte Spaarne Meerstraat, v. d. Bolwerkslaan Duinroosplantsoen Granidastraat Jan van Galenstraat Korte Veerstraat Mr. Cornelisstraat Boogstraat Duinstraat Gravinnesteeg Jan van Krimpenweg Korte Verspronckweg Meesterjoostenlaan de Bordesplein Duinvlietspad Grebberstraat Jan van Walréstraat Korteweg Meesterlottelaan Borneostraat Duinvlietweg Groendaalsteeg Jan van Zurenstraat Korte Wolstraat Meeuwenstraat Borskistraat Duitslandlaan Groene Buurt Janssen van Raaystraat Korte Wijngaardstraat Meidoornplein Bos en Hovenstraat Dullaert straat Groot Heiligland Jansstraat Korte Zijlstraat Melkboersteeg

Adresboeken Haarlem | 1966 | | pagina 315