Stratenoverzicht Haarlem Aagje Dekenstraat Aart van der Leeuwstraat Aartweg, van der Abeelstraat Abraham Mensstraat Acacia straat Achterweg Adriaan de Jongestraat Adriaan Loosjesstraat Aelbertsbergstraat Akendamstraat Alberdingk Thijmstraat Albert Verweylaan Alexander Flemingstraat Alexanderstraat Allanstraat Allard Picrsonstraat Altenastraat Amalia van Solmslaan Ambachtstraat Ampèrelaan Ampzingstraat Amsterdamse Poort Amsterdamsevaart Amsterdamsevaart-Liebrug Amsterdamstraat Anegang Anjelierstraat Anna van Burenlaan Anna van Saksenlaan Anslijnstraat Anthony Fokkerlaan Antonidus vander Goesstraat Anthoniesteeg Anthoniestraat Antwerpenstraat Archipelstraat Arnoldij straat Arnulfstraat Assendelverstraat Asterstraat Athenestraat Atjehstraat Baan Badelochstraat Baden Powellstraat Badhuisstraat Badmintonpad Baerlestraat, van Bakenessergracht Bakenesserstraat Bakhuizen, vander Brinkstraat Bakkerstraat Balistraat Baljuwslaan Balkanplein Banckertstraat Bandoengstraat Bankastraat Banplein, vander Bantam straat Barbarossastraat Barendsestraat Baron de Coubertinstraat Barrevoetestraat Barteljorisstraat Bastiaansstraat Bataviastraat Batavierenplantsoen Bazellaan, de Beeksteeg Beelslaan Begastraat Begijnesteeg Begijnhof Belgièlaan Belgradostraat Bcllamystraat Beltstraat, vander Benkoelenstraat Ben Viljoenstraat Berckheijdestraat Beresteijnstraat, van Berg van Eijsingaplantsoen, vanden Berkenrodesteeg Berkenrodestraat Berkenstraat Berlagelaan Bernadottelaan Bernstraat Besoekistraat Bestevaerstraat Betje Wolffstraat Beukenstraat Beverwijckstraat, van Bidloostraat Bilderdijkstraat Billitonstraat Bisschop Callierstraat Bisschop Ottostraat Blaauwplein Blekenbergplein Blekenbergstraat Blekerstraat Blinkertlaan Bloemertsteeg Bloeml'onteinstraat Blocmhofstraat Bloemveldlaan Boekenrodestraat Boerhaavelaan Boe roe straat Boezemkade Bolwerkslaan Boogstraat Bordesplein, de Borneostraat Borskistraat Bos en Hovenstraat Bos Vaartstraat Boslaan Bosstraat Uit den Botermarkt Boterstraat Boutensstraat, P.C. Braillelaan Brakenhurghstraat Brandtstraat Breestraat Bremlaan Bromostraat Brouwerskade Brouwersplein Brouwersstraat Brouwersvaart Brusselstraat Buitenrustlaan Bulgarijepad Burg. Boreelstraat Burg. Rampstraat Burg. Sandbcrgstraat Burgwal Burretstraat Busken Huetstraat Bijdorplaan Byzantiumstraat Camphuysstraat Caninefatenstraat Carpentierlaan, de Casteleijnstraat Ceciliasteeg Cederstraat Celebesstraat Centaurusstraat Ceramstraat Charivariusstraat Charlotte de Bourbonlaan Che rib on straat Christiaan Huygensplein Chr. Huygensstraat Christoffel van Swoll-laan Chrysanthemumlaan Churchill-laan Claes Tillyweg Clerqstraat, de Clovisstraat Colensostraat Collemstraat, van Colterm anstraat Conradkade Conrad weg Constantijn Huygensstraat Coornhertstraat Cornelis Schoonstraat Cornelis van der Lijnlaan Cornelis van Noordestraat Cornelis Speelmanlaan Cornelissteeg Costastraat Craandrijkstraat, J. Crayenesterlaan Crayenestersingel Cremerplein Cremerstraat Croesenstraat Cruquiusstraat Curiestraat Dahliastraat Damaststraat Damiatestraat Damstraat Deckerstraat Delftlaan Delftstraat Delistraat Denemarkenstraat Dennenstraat Denijs van Hullelaan Deventerstraat, van Dickmansstraat Diederikstraat Diemcnlaan, van Diepenbrockstraat Dietsveld Diezestraat Dinkelstraat Dirk Schaferstraat Djambistraat Doelstraat Dokter de Liefdestraat Dolfijnstraat Donkere Begijnhof Donkere Spaarne Dorreboomstraat Dortstraat, van Doverstraat Dr. Leijdsstraat Dr. Schaepmanstraat Drapenierstraat Dreef Drilsmaplein Drosse straat Drususstraat Dublinstraat Duindoornlaan Duinoord straat Duinroosplantsoen Duinvlietspad Duitslandlaan Dullaertstraat Dinklerstraat Dusartstraat Dutrystraat Duivenvoordestraat Duynstraat, van der Dij kst raat Dyserinckstraat, A.L. Edinburghstraat Edisonstraat Edward Jennerstraat Eedenstraat, van Eemstraat Eendjespoortstraat Eendrachtstraat Eenhoornstraat Eerste Emmastraat Eerste Hasselaerstraat Eerste Hogerwoerdsdwarsstraat Egelantierlaan Egmondstraat, van Eikenstraat Eindenhoutstraat Einsteinstraat Eksterstraat Elswoutslaan Elzenplein Emauslaan Fmmalaan Emmaplein E most ra at Engelandlaan Engelszstraat Enschedeweg Erasmuslaan Esdoornkade Esdoornstraat Esschilderstraat Essenstraat Fab riciusstraat Faraday straat Feithstraat Figeeweg, H. Finlandstraat Flevoplein Florapark Floraplein lloresstraat Floris van Andrichemlaan Fonteinlaan Frankestraat Frankrijklaan Frans Erensstraat Frans Halsplein Frans Halsstraat Frans Netscherstraat Frederik Hendriklaan Frederikspark Friese Varkensmarkt Friezenstraat Frobelstraat Fuhropstraat Gaelstraat Gandhistraat Garenkokerskade Gasthuislaan Gasthuissingel Gasthuisvest Gauwstraat Gedempte Oude Gracht Gedempte Raamgracht Gedempte Schalkburgergracht Gedempte Voldersgracht Geertruida Carelsenstraat Generaal Bothastraat Generaal Cronjestraat Generaal Joubertstraat Generaal de la Reystraat Generaal Spoorlaan Generaal de Wetstraat Genestetstraat, de (jerard van Eckerenstraat Germanenstraat Gerrit Bartholomeuslaan Gerrit van Heesstraat Geusevesperstraat Geweerstraat Gibraltarstraat Gierstraat Gillis Schoolmeesterlaan Glasblazerssteeg Glasblazersstraat Godfried van Bouillonstraat Goetzestraat Goltziusstraat Gonnetstraat Goudsm idspleintje Gouwstraat Gouwweteringkade Graaf van Wiedstraat Graaf Willemstraat Graafschapstraat

Adresboeken Haarlem | 1969 | | pagina 381