Grindastraat Gravinnesteeg Grebberstraat Groendaalsteeg Groot Heiligland Grote Houtstraat Grote Markt Gruttostraat Gijsbrecht van Aemstelstraat Haarlemmerlindestraat Haarlemmerstraatweg Haarstraat, ter Haasstraat Hagèstraat Haitsma Mulierstraat Halbertsmastraat Hamelinkstraat, J.J. Hannie Schaftstraat Harmenjansstraat Harmenjan sweg Hasebroekstraat Haspelstraat Haspelsstraat Hasselaersplein Havenplein Havikstraat Hazepaterslaan Hedastraat Heinsiuslaan Helene Swarthstraat Helmbrekersteeg Helm laan Helsinkistraat Hendrik Figeeweg Hendrik Roozenlaan Henri Borelstraat Henri Dunantstraat Henriette Bosmanstraat Herculesstraat Herensingel Herenstraat Herman Gorterstraat Herman Heyermansplein Herman Kruyderplein Hermann Robbersstraat Hertenkamplaan Hertzogstraat Heussensstraat Heythuijzenweg, van Hieronymus van Alphenstraat Hildebrandlaan Hodsonstraat Hoeuffstraat Hofdijkstraat Hoffstraat, van 't Hofmeyerstraat Hof van Egmond Hogendorpstraat, van Hogerwoerdstraat Hoisteijnstraat Hongarijepad Hoofmanstraat Hooftstraat, P.C. Hoogstraat Hooimarkt Hospeslaan Houtmankade Houtmanpad Houtmarkt Houtplein Houtvaart Hulststraat, van der Hunzestraat Hyacintenlaan Iepenstraat Ierlandstraat Indischestraat Iordensstraat Ipenrodestraat Ir. Lelyweg Istanboelstraat Italiëlaan Jacob Catslaan Jacob Geelstraat Jacob van Lenneplaan Jacobijnestraat Jacques Perklaan Jac. van Looystraat Jan Bontelaan Jan Evertsenstraat Jan Gijzen kade Jan Gijzenpad Jan Haringstraat Jan Huygenstraat Jan Ligthartstraat Jan Luykcnstraat Jan Nieuwenhuijzenstraat Jan Prinslaan Jan Sluyterslaan Jan Steenstraat Jan Stuytstraat Jan Fr. Helmersstraat Jan Pieterszoon Coenlaan Jan Tademaweg Jan de Braystraat Jan de Mijterlaan Jan van Galenstraat Jan van Krimpenweg Jan van Walrestraat Jan van Zurenstraat Jane Addamsstraat Janssen van Raaystraat Jansstraat Jan sweg Jasmijnstraat Javastraat Jelgersm astraat Jephtapiein Jephtastraat Joan Matsuykerlaan Joegoslaviepad Joh. de Breukstraat Johan de Meesterstraat Johan de Wittlaan Johannes Wierstraat Johannes van Vlietstraat Jos. Cuyperspad Jos. Cuypersstraat Judith Leysterstraat Juliana laan Julianapark Julianastraat Hunoplantsoen Justus van Maurikstraat Kamerlingh Onnesstraat Kamperlaan Kampersingel Kamperstraat Kamperzijstraat Kanariestraat Karei Doormanlaan Karei van Manderstraat Karolingenstraat Kastanjestraat Katestraat, ten Kedoestraat Keizer Karelstraat Keizerstraat Kelloggstraat Kempstraat Kenaupark Kenaustraat Kennemerplein Kennemerstraat Kerkhofstraat Kerklaan Kerkplein Kerkstraat Keulenstraat, van Keystraat, de Kievitstraat Kinderhuissingel Kinderhuisvest Kinderhuissingel Kinkerstraat Kinsbergenplein, van Kinsbergenstraat, van Klarenbeekstraat Klaverstraat Klein Heiligland Kleine Houtstraat Kleine Houtweg Kleverlaan Kleverparkstraat Kleverparkweg Klokhuisplein Kloosterstraat Kloppersingel Koenenstraat, H.J. Koetsveldstraat, van Kogelstraat Kokstraat Kolkstraat Koninginneweg Koningin Wilhelminalaan Koningsteinstraat Koningstraat Konijnenburgstraat, van Koolsteeg Koorstraat Kopenhagenstraat Koppestokstraat Kopsstraat Koralensteeg Korte Annastraat Korte Begijnestraat Korte Bogaardstraat Korte Doelstraat Korte Dijk Korte Gierstraat Korte Herenstraat Korte Herenvest Korte Hofstraat Korte Houtstraat Korte Jansstraat Korte J. de Breukstraat Korte Lakenstraat Korte Margaretstraat Korte Poellaan Korte Rozenstraat Korte Spaarne Korte Vecrstraat Korte Verspronckweg Korte Wolstraat Korte Wijngaardstraat Korte Zijlstraat Korte Zijlweg Kortenaerstraat Korteweg Koudenhorn Krelagestraat Kritzingerstraat Krocht Krom, 't Kromhoutlaan Kromme Elleboogsteeg Kruisstraat Kruistochtstraat Kruisweg Krusea Krusemanstraat, A.C. Kweektuinstraat Kijkduinstraat Laan van Angers Laan van Osnabruck Lakenkopersstraat Lambracht van Dalelaan Lange Annastraat Lange Begijnestraat Lange Bogaardstraat Lange Herenstraat Lange Herenvest Lange Hofstraat Lange Lakenstraat Lange Margarethastraat Lange Molenstraat Lange Poellaan Lange Raamstraat Lange Veerstraat Lange Wijngaardstraat Langendijkstraat Laurens Reaellaan Laurierstraat Ledeboerstraat Leeghwaterstraat Leender Meeszstraat Leeuwendalesstraat Leeuwenhoekstraat, van Leeuwerikstraat Leidseplein Leidsestraat Leidsevaart Leidsezijstraat Lekstraat Leliestraat Leonard Springerlaan Leopoldstraat, J.H. Lepelstraat Leuvenstraat Lieve Vrouwegracht Liewegje Ligusterlaan Lindenstraat Lingestraat Linnaeuslaan Lin schotenstraat Liverp ooistraat Lodewijk van Seijssellaan Loghemstraat, van Lombardsteeg Lombokstraat Londenstraat Loostraat, van Lootsstraat Lorentzkade Lorentzplein Lotterstraat Louis Couperusstraat Louis de Colignylaan Louis Hartzplein Louis Pasteurstraat Lourens Costerstraat Lucas Meijerstraat Lucasweg, J.W. Luciferstraat Luitesteeg Luxemburgstraat Luzacstraat Lyceumlaan Lijsterstraat Maasstraat Madioenstraat Madoerastraat Maerten van Heemskerkstraat Magdalenastraat Maraisstraat Marcelisvaartpad Mercellus Emantsstraat Marconistraat Marianne Philipsplantsoen Marnixplein Marnix straat Marshallstraat Marsmanplein Marsstraat Kinglaan, M.L. Martin Monnickendamplein Marumstraat, Van Mathijsenstraat Mauritsstraat Maxwellstraat Mecklenburgstraat Medanstraat Meerkoetstraat Meerstraat, vander Meester H. Gerlingsstraat Meester Cornelisstraat Meester Jan Gerritszstraat Meester Joostenlaan Meester Lottelaan Meeuwenstraat Meidoornplein Mentawistraat Mercuriusstraat Merkmanstraat Merlenstraat, Van Merovingenstraat Merwedestraat Meteorenstraat Midden Tuindorplaan Middenweg Milaanstraat Minahassastraat Moerkerkenstraat, Van Molenaerstraat Molukkenstraat Molijnstraat Monacopad Montessoristraat Morinnesteeg Muiderslotweg Munterslaan Nachtegaalstraat Nadortstraat Nagtzaamplein Nagtz aamstraat Namenstraat

Adresboeken Haarlem | 1969 | | pagina 382