Openbare Instanties 17 Dr. A.M. F.H. Haan, laboratoriumonderzoek G. Bernink, anaesthesie Dr. H. de Jager, pathologische anatomie J.L.Th. Oeberius Kapteyn, path, anatomie Dr. A.A. Botter, huidziekten R. Kalff, interne ziekten Dr. G.J.J. Veening, consulent voor longz. Mej. dr. L. Hemmes, bacteriologie W.N.v. Zwol, huisarts H.E.G.M. Gemmeke, plast.chirurgie Th.P.J. de Wringer, urologie F.J.v.d. Beek, urologie Mej. C.J. Grootenboer, kinderziekten Heilgymnastiek en massage Hoofd: W.C. Bohlmeijer Maatschappelijk werk: mej. M.A.M. Lippmann Apotheker: Drs. H.B. Asselbergs Poliklinieken: Mariastichting, Kamperlaan 4, tel 319110* „Haarlem-Noord", Soendaplein 9, tel. 53365 Pieter van Foreesthuis: Polikliniek van het Diaconessenhuis Haarlem, Karei Doormanlaan 1, tel. 255807 Inwendige ziekten: W. Betist, di. 11-11.30, vr. 13.30-14.00 Chirurgie en urologie: V.H. Haag. di. en do. 8-8.30 Chirurgie: E.L. Nauta, di. en do. 11.30-12.00 Chirurgie: dr. H.P. Wijnen, di. 16-16.30 Orthopaedie en orthopaedische chirurgie: C. F.W. Rietveld, ma. 14 v.a., do. 11 v.a. Gynaecologie en verloskunde: Dr. Tj. L.A. de Brufne, ma., wo. en vr. 11.30-12, a.s. kraamvrouwen di. 14-15 Gynaecologie en verloskunde: N.C.J. Steffelaar, ma. en vr. 10-10.30 Kinderziekten: B.W. Lindeboom, di. en vr. 14-15 Psychiatrie: W.S. Zeijl, wo. 8-9 Neurologie: J.J.A. Malessy, ma. 14 v.a. en vr. 8.30 v.a. Longziekten::Dr. G.J.J. Veening, vr. 16-17 Hart- en vaatziekten: Dr. W. Renssen, wo. 9-9.30 Keel-, neus- en oorziekten: Dr. A.J.H. van Eunen, ma., wo. en vr. 11.30-12.00 Keel-, neus- en oorziekten: Mevr. dr. J.C. de tsrume-Altes, di.do. gn vr 8-9 Oogziekten: D.W. de Bijll Nachenius, di. 14.30-15 en do. 16.30-17 Huid- en geslachtsziekten: dr. A.W. Thöne, wo. 11-12, vr. 9-9.30 Diathermie en hoogtezon: W. Betist, dag. Massage en heilgymnastiek: N.F. Versteeg, dagelijks Gymnastiek voor a.s. moeders: wo. 19 en 20 Gymnastiek voor jonge moeders: wo. 20.45 ZIEKENHUIS St. Joannes de Deo: Maerten van Heemskerkstraat 2, tel. 259001 Congregatie der Broeders van Barmhartigheid van St. Joannes de Deo Geneesheer-Directeur: Dr. A.H. Garrer Econoom-Directeur: Drs. F.A. Vissers Broeder-Directeur: Br. S. Verest Zuster-Directrice: Zr. C. Verhoeven Rectoren: M. Rutte en Mgr. A.A.W. Diepenbrock POLIKLINIEKEN: uitsluitend na (telefonische) afspraak Chirurgie: A.W.F. v. Rijn in ass.met Dr.J.P.E. Bouwes Bavinck en B.W. v. Neerijnen: Ma. t/m Vrij. Dermatologie: H.J. Dirksen; Ma. Di., Do. en Vrij. Cardiologie: J.A. Staal; Ma., Do. en Vrij. Interne Ziekten: J.A. de Fockert in ass. met Dr. J.G.H.M. Herben; Ma. t/m Vrij. Keel-, Neus- en Oorziekten: Dr. K. v.d. Vis; Ma. t/m Vrij. Longziekten: J.W.G. v. Doorn in ass.met Dr. G.J.J. Veening; Wo. Oogziekten: P.E.J. Ouborg; Ma. en Vrij. Orthop.chirurgie: W. van Delft; Ma. t/m Vrij. Plast. Chirurgie: H.E.G.M. Gemmeke; Di. en Do. Rheumatologie; H.J.K. Kolstee; Ma., Di. en Vrij. Verloskunde en Vrouwenziekten: Dr. L.C.LM. Vasen in ass.met, C.A. van Walraven; Ma., Di., Do. en Vrij. Urologie: A.J. von Metzsch in ass.met T.L. Tan; Ma. t/m Vrij. Neurologie en Psychiatrie: L.H.M. Uiterwaal in ass.met R.M.C.M. Janssen; Ma., Di., Wo. en Vrij., C.P.W. de Haan: "Ma. t/m Vrij. DIVERSE MEDISCHE INSTELLINGEN: Behandeling van spraak- en stemgebreken: Blaauwboer, mej. T., Nederlandlaan 70 Hazelzet, mej. E., Heemsteedsedreef 263, Heemstede Hellinga, mej. S., Velserstraat 68 Meulen, mevr. A. van der, Karei Doormanl. 92 Zijlstra, mej. L., Bestevaerstraat 15 Bemiddelingsbureau voor Gediplomeerde Kraamverzorgsters: Opgeleid in het Sint Elisabeths Gasthuis en in de wijken Uitzending in het rayon Haarlem Aanvragen te richten tot het bureau Zaanenstraat 98, tel. 252631 b.g.g. 310286 Tarief volgens inkomen Centrale Commissie voor Uitzending van Nederlandse Kinderen naar Buiten Afdeling Haarlem J.W Weener, arts, voorzitter Mej. C. Schaap, secretaresse, Julianalaan 73, Overveen, tel. 261809 Mej. J. Schaap, penningmeesteresse Commissie tot de Ziekenverpleging in de Verenigde Doopsgezinde Gemeente: Ds. A.J. Snaayer, voorzitter Mevr. H. Holtz-van Dam, secretaresse J.H. Wilmink, penningmeester Mej. G.A. Leendertz Mevr. W.A. v.d. Veen-van Dillen, patrones der ziekenverpleging, Asterkade 20, Heemstede Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst Nieuwe Gracht (Roihuizen) 124, tel. 319026 D. Heijmans, directeur, Anna van Buurenlaan 52, tel 280866 J.G. van der Sluys, adj.-directeur, Bennebroeker Dreef 5, Benne- broek, tel. 02502-6516 W.C. Kors, bedrijfsarts P.M. Wijkmans, bedrijfsarts J.F. van Duuren, bedrijfsarts Afd. Geneeskundig schooltoezicht: Mej. C. Cramer, hoofd geneesk. schooltoezicht Mej. S.E. Besse, schoolarts Mej. A.E.D. Lahr schoolarts S.K. Lie, schoolarts E. Verdenius, schoolarts P. van Vloten, schoolarts Mej. F. Westerveld, schoolarts Afd. Laboratorium: Dr. H. de Jager, hoofd laboratorium Mej. dr. L. Hemmes, bacteriologe J.L.TH. Oeberius Kapteijn, 2e path.-anatoom Sociaal-psychiatrische afdeling: Dr. P.H. Esser, le sociaal psychiater Dr. Banki, 2e sociaal psychiater J.P. Petersma, le jeugdpsychiater J. Verhoeve, 2e jeugdpsychiater Afd. Jeugd Psychologisch Bureau: Zijlstraat 70, tel. - - Drs. H.G. Bos, psycholoog Drs. J.F. Boeke, psycholoog Drs. J.G.W. Hammes, psycholoog Drs. A.J. Wijnands, psycholoog Drs. R.A. Gerstel, psycholoog Afdeling Bejaardenzorg: Mevr. T. ter Steege-Homburger, geriater Ongevallendienst: Meldingsbureau Garage Ziekenvervoer, Claes van Ruyvenstraat 8. tel. 310031 Gemeentelijk Ziekenvervoer: Garage Claes van Ruyvenstraat 8, tel. 312111 en 310008 Haarlems Tehuis voor Ouden van Dagen: Schotersingel 2, tel. 260650 Adj .directrice: Mej. zr. W.M.E. de Klerk Clarakliniek-Zandvoort: Kostverlorenstraat 93, tel. 02507-2407 Observatiekliniek v. geestel. gestoorde bejaarden Hoofdverpleegster: Mej. Zr. H.G. Vossepoel Geneeskundigen aan de verschillende godshuizen en diaconieën: Diaconie der Ned. Herv. Gemeente en het Diaconiehuis: K. Kok, arts Gereformeerd of Burger Weeshuis: A.D. Bloemsma, arts Sint Jacobs Godshuis: J.H. van Beers, arts Doopsgezind Weeshuis: P. Floor, arts Lutherse Wees- en Oudeliedenhuis: J.G.M. van Walsem, arts Haarlemse Apothekersvereniging: M. v.d. Vlerk, voorzitter

Adresboeken Haarlem | 1969 | | pagina 53