18 Openbare Instanties J. Vermet, secretaris F. de Wilde, penningmeester Geneeskundigen by Rijksdiensten enz.: PTT: Drs. H.J.B. Hoek. bedrijfsarts, Spr.u. Zijlstraat 44, tel. 319220 ma. t/m vr. 8.30-9.30 Haarlemse Reddingsbrigade voor Drenkelingen: F. Lodder, voorzitter Mej. A.E.J. Bosse, Nassaustraat 16, telefoon 310696, secretaresse Mevr. M. Timmerman-Balverts, penningm. Medisch leider: J. van Duuren, arts Haarlemse Vereniging Maatschappelijke Zorg voor Zieken: Mr. H. Jonker, voorzitter Mej. G.A. Leendertz, arts, secr. G.P. Vroom, penningmeester Verpleegsters voor: Sint Elisabeth's Gasthuis: zr. Strumphler Mariastichting: zr. M.R.M. Lippmann Diaconessenhuis: zr. A.G. Haagsma Sint Joannes de Deo: zr. Reijnen Haarlemse Vereniging tot Bestrijding der Tuberculose: Consultatiebureau: Steenbokstraat 44, Haarlem, tel. 250750 Kantoor: Orionweg 75, tel. 254045 Sanatorium „Brederodeduin", Bergweg 4, Santpoort tel 02560-8621 Dr. J. Stoffelsma, districts-tuberculose-arts Mej. S. Hauer, longarts Mej. A. v.d. Ploeg, longarts M. Scheen, administrateur Voor het huisbezoek: Zr. J.G. Auer Zr. H.M. Reynhoudt Bestuur: Mr. O.P.F.M. Cremers, burgemeester van Haarlem, ere-voorzitter Dr. Th. J. van Vloten, voorz., lid dag.best. A.D. Bloemsma, vice voorzitter Mej. dr. L. Hemmes, secr., lid dag. bestuur M.W. Savrij Droste, penn., lid dag. best. O.H. Dijkstra, arts J.W. Kamerling, arts Mej. C. Cramer, arts D. Heijmans, arts, namens het gemeentebestuur van Haarlem A.D. Bloemsma, arts Adviesbureau Geslachtsziektenbestrijding: uitgaande van de Stichting voor Gemeenschappelijke Belangen van Gezondheidszorg van de Provinciale Kruisverenigingen in Noord-Holland en de gemeente Haarlem Boodschappen voor de districtsverpleegster onder nr. 310050 Inrichtingen voor lijders aan epilepsie Heemstede: Uitgaande van de Christelijke Vereniging voor de verpleging van lijders aan epilepsie „Meer en Bosch" (met de Koningin Emma Kliniek), Achterweg 5, Heemstede, tel. 023-286750 „De Cruquiushoeve", Cruquius (Haarlemmermeer), tel. 023- 286750 Opname aanvragen bij geneesheer-directeur. Gen.: L.M.K. Stoel, wnd. gen.-dir.; N.F.J. Hanke, P.J.J. Post, M.W. van Heycop ten Ham, dr. H. Meinardi, mej. E.R.A. Augustijn, me*r,jL Ktiijer, mej. S. Huisman en mevr. M.S.' da Hoog-VogeJ School voor-individueel onderwijs en Sociale Werkplaats bp het terrein van de inrichtingen. Consultatiebureau voor Epilepsie: Uitgaande van de Chr. Ver. voor de verpleging van lijders aan epilepsie te Heemstede. Leider: P.J.J. Post, zenuwarts. Spr. u Koningin Emma Kliniek, „Meer en Bosch", Heemstede, iedere woensdag van 13-14 uur. Inlichtingen: Br. J. de Vries, Spaarnzichtlaan 5, Heemstede, tel. 023-286127 Katholieke Kinderuitzending: Afdeling Haarlem B.M. Brans, voorzitter, Kerklaan 85a, H'stede W.F.J.K. Vernooy, secretaris, Bleekenbergstraat 10, tel. 256015 P. Kerkhoff, penn., Kleverparkweg 127 Kon. Ned. Maatschappij tot Bevordering der Geneeskunst Afdeling Haarlem en Omstreken F.J.C. Westerweel, voorzitter Mevr. E.M.A. Vriesendorp-de Clercq, secretaresse Th. P.J. de Wringer J.A. de Fockert, commissaris A.P.N.A. de Groof, commissaris Afdelingsraad Dr. J.W. Kamerling, voorzitter Jhr. R.A. van Valkenburg, secretaris Dr. R. Vedder, lid Dr. M. J. Heering, lid A.P. Nolen, lid W.G.W. Loggers, plaatsverv. lid Th.H. Heeremans, plaatsverv. lid Huisartsenvereniging J.M. Kamps, voorzitter J. van Dam, secretaris W.W. Oosterhuis Dr.P.A. Roorda J.H.H. Munnik Afdelings Vertrouwensartsen D. Heymans, A. van Burenlaan 52 Ned. Huisartsen Genootschap Centrum Haarlem en O. Voorzitter: J.C. Oeberius Kapteyn, Duinoordstraat 1, tel. 250600 Secr.-penningm.: J. Rijpkema, Hoofdweg 77, Hoofddorp tel. 02503-6320 Specialistenvereniging Dr. M.W. v.d. Kooi, voorzitter H.J.K. Kolstee, vice-voorzitter Dr. C.J. Doets, secr.-penningm. Dr. Th.J. van Vloten, 2e secretaris R.J. Colombijn, lid Dr. J.A. Kroel, lid Dr. G.J.J. Veening, lid Medisch Controle Bureau voor de te Haarlem en Omstreken werkende Algemene Ziekenfondsen Tempelierstraat 20a, tel. 319178 Controlerend geneeskundige: F. Reus, arts Administrateur: J.E. Rijnders Spreekuur: ma. t/m vr. 9-11 Meldingsbureau voor ziekenvervoer: Gem. Ziekenvervoer, Cl. v. Ruijnenstraat 8, tel. 312111 Medisch Opvoedkundig Bureau Koninginneweg 65, tel. 319165 Zenuwartsen: A.Wenderhold, medisch leider W.S. Zeyl Mevr. C.J. Snijders P.W. Tollenaar H.J. Savalle Psychologen: Mevr. K.P. Guëpin-Schlesinger, psychologe Mevr. B.G. v. Westering-Visser, vrije expressie Kinderartsen: Mevr. dr. A. Dekker-Jonker Mevr. J. Bos - v.d. Broecke Psychiatriseh-sociaal werksters: ,A Mevr. H. Schaers-Schrale. Mej. A. Meyer, sociaal werkster Mej. M.J. Gorter H. van Reenen, sociaal werker Mej. M.A. v. Hall Mej. R. Michielsen Mej. Stuurman, groepswerkster Nationale R.K. Vereniging voor E.H.B.O. Afdeling Haarlem, „Sint Bernardus" Th. Ederveen, voorzitter Ph. Roosen, secretaris W.M. v.d. Valk, Rijksstraatweg 635, penningm. Medisch leider: N. van Eekelen Geestelijk adviseur: J. Hopman Nederlandsch Genootschap voor Heilgymnastiek, Massage en Physiotechniek Afdeling Haarlem Bestuur Mej. D. v.d. Koog, Leidsevaartweg 129, Heemstede, tel. 285223, voorzitster

Adresboeken Haarlem | 1969 | | pagina 54