N. VAN BREEMEN'S BRANDSTOFFENHANDEL, Commissie voor de Bedrijven. Voorzitter: Jhr. J. P. W. van Doorn. Secretaris: Th. M. Schelling. Leden: S. Rijkes, H. A. Meeuwenoord, W. A. de Tello, C. A. M. Jonckbloedt. Commissie voor het Grondbedrijf. Voorzitter: Jhr. J. P. W. van Doorn. Secretaris: N. Vos. Leden: W. M. de Boer, H. M. van Unen, C. A. M. Jonckbloedt. A. P. Audretsch. Commissie voor Openbare Werken. Voorzitter: Dr. E. A. M. Droog. Secretaris: A. van Wingerde. Leden: C. A. M. Jonckbloedt, S. Rijkes, L. Attema, A. P. Audretsch. Financieele Commissie. Voorzitter: H. M. van Unen. Secretaris: Th. M. Schelling. Leden: J. W. van der Erf, W. A. de Tello, L. Attema. Chr. van den Heuvel. Commissie voor de bezwaarschriften bij den aanslag in den hoofdelijken omslag. Voorzitter: N. J. van der Linden. Secretaris: P. Westra. Leden: S. Rijkes, Mevr. A. Venhuizen-Kesseler, A. P. Audretsch, H. A. Meeuwenoord. Commissie voor het onderwijs. Voorzitter: Jhr. J. P. W. van Doorn. Secretaris: Th. M. Schelling. Leden: N. J. v. d. Linden, Mevr. A. Venhuizen-Kesseler, Chr, van den Heuvel. Commisssie van toezicht op het agentschap der Arbeidsbemiddeling. Leden-werkgevers: J. H. Peeperkorn, H. M. Fockens en D. F. de Wilde. Plaatsvervangers: J. H. H. v. d. Putten, A. Volkers en H. Klaass(en. Leden-werknemers: J. C. Behage, A. van Deutekom en P. K. de Vries. Plaatsvervangers: J. B. Deelissen, J. Galjaard, C. Wierda. Voorzitter: S. Rijkes, Plaatsvervangend voorzitter W. A. de Tello.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1932 | | pagina 12