BAKENESSERGRACHT 78 TELEFOON 10070. 11 KERKGENOOTSCHAPPEN. Gereformeerde Kerk. Kerkgebouw aan de Koediefslaan. Dienst des Woords iederen Zondag 10 en 5 uur. Predikant: Ds. A. Dondorp, Koediefslaan 78, Telefoon 28550 Spreekuur: Maandagavonds 79 uur. Kerkelijk Bureau houdt iederen Dinsdagavond zitting 7—8, in de consistoriekamer achter het kerkgebouw. Scriba van den kerkeraad: De heer K. Muller, Zandvoortsche- laan 170. Om de veertien dagen verschijnt een Kerkblad, adres van administratie: De heer D. Goldschmeding, Heerenweg 143. Catechesatie's worden gegeven in de localiteit aan de Koediefs laan 76, in verschillende groepen, verdeeld over Dinsdagavond en Vrijdagavond. Onder kerkelijk toezicht staan: 2 jongelingsvereenigingen, 2 meisjesvereenigingen, een knapenvergadering en een vergadering van jonge meisjes. Een deel dezer vereenigingen komt samen in het wijklokaal in de Billitonstraat 3, waar ook eenige jeugdarbeid verricht wordt, die uitgaat van een commissie voor evangelisatie, o.a. Zondagsschool handwerkclubs, lichtbeeldlenavonden. In samenwerking met de diaconie arbeidt de Ver. Ziekenzorg, presidente Mevr. A. van Oversteeg, Zandvoortschelaan 129. NEDERLANDSCH HERVORMDE GEMEENTE. Kerkgebouwen) Kerk op het Wilhelminaplein, dienst eiken Zondag v.m. 10 uur. Kapel Nieuw-Vredenhof, Johan van Oldenbarneveldtlaan, dienst eiken Zondag v.m. 10.30 uur. Predikanten: Ds. C. M. Briët, Zuiderhoutlaan 2, Haarlem. Ds. G. A. Barger, Achterweg 11 Ouderlingen! F. H. de Koek van Leeuwen, H. J. Voors, G. van Wouw, A. van der Heijden, Timmer.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1932 | | pagina 15