■■H SCHOUWTJESLAAN 23 TELEFOON 10848, 13 In het gebouw gelegen aan de Postlaan, wordt geregeld om de 14 dagen, eene godsdienstoefening gehouden, waarbij een Dameskoor medewerking verleent. Aan de afdeeling is verbonden een Zondagsschool en wordt catechetisch onderwijs gegeven, dit laatste door Ds. N. Padt uit Zandvoort. Vaste zitplaatsen kunnen gehuurd, tegen een prijs van 2.50 per jaar. Ieder lid is vrij in het vaststellen der contributie, doch deze moet minstens 1.50 bedragen. R. K. KERKEN. St. BavoKerk. Heerenweg 88, Tel. 28121. J. M. v. d. Tuijn, pastoor. A. van Schaik, Kapelaan. J. Tesselaar, Kapelaan. J. F. Franse, assistent. Kerkmeesters: J. C. v. d. Eijken. Th. J. M. Meyer, penningmeester. J. H. Kramer en P. H. M. Peeperkorn, secretaris. Armmeesters: Julius Huer, voorzitter; P. van Empelen, ondervoorzitter; A. van der Weiden; W. M. de Boer; Ant Meyer, Penningmeester; C. Jonckbloedt, secretaris; C. Verdonschot en L. A. Vosse. GODSDIENSTOEFENINGEN. Op Zon- en feestdagen. 's Morgens 7, 8, 9 uur en half elf Heilige Missen; des avonds 7.30 Lof! In de week. H. Missen om 7, 7.30, 8 uur en 8.30 uur. Dinsdagsavonds en Donderdagsavonds 7.30 uur Lof. In de maanden Mei en October ook Zaterdagsavonds 7.30 Lof, benevens de eerste Vrijdag van iedere maand 's avonds 7.30 uur en in de maand Juni Vrijdags avonds, 40 uren gebed: den eersten Zondag van den Advent en twee voorafgaande dagen. Aanbiddingsdag: den tweeden Zondag na Pinksteren. Patroonsfeest: H. Bavo, 1 October. Gelegenheid tot biechten: Donderdagsavonds na het Lof en Zaterdags vanaf 5 uur. In de week eiken morgen onder de H. Missen.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1932 | | pagina 17