Gemeentezaken Bennebroek N. VAN BREEMEN'S BRANDSTOFFENHANDEL. Raadhuis: Telefoon 1. Gemeentebestuur: Mr. K. J. G. Baron van Hardenbroek, burge meester; C. Bregman, secretaris. Leden van den Raad: J. Huismans, J. Dubbes, J. F. v. Lierop W. F. v. Waveren, P. J. van Bakel, B. P. Heemskerk en A j' de Blinde. Gemeente-ontvanger: C. Bregman, Betaaldag: dagelijks van y.JUi-12.30 uur. Politie: W. Kranenburg, veldwachter; G. v. d. Tang, rijksveld wachter. Commissie tot wering van Schoolverzuim: G. van Beek, voor zitter; C. Vis, H. Meijer, J. F. van Lierop, J. Huijsmans. Aanteekenen en Trouwen: Er bestaat ten raadhuize iederen dag gelegenheid tot het doen van aangifte voor den burgerlijken stand en tot het aanteekenen. Er bestaat iederen dag gelegenheid tot trouwen. De volgende rechten worden geheven voor huwelijksvoltrekking. Dinsdag 15.Maandag, Woensdag en Zaterdag 5-Don derdag buiten de voor huwelijksvoltrekking kostelooze uren en Vrijdag 3. p°st-, Telegraaf- en Telefoonkantoor: Buslichting 5.05, 12.15, 15.55 en 17.50 uur, het kantoor is geopend: 8.30—12.30, 14—16.30 en 18—19.30 uur. Zaterdags 8.30—12.30, 14—16 uur. Kantoorhouder: C. Vis, Bennebroekerlaan 86. Kerkbestuur: F. M. Wassen, pastoor, voorzitter; N. Nelis, G. W. Daamen en J. van Lierop. Kerkeraad Ned, Herv. Gemeente: Ds, J. G. Lekkerkerker, pres. kerkvoogd, Mr. K. J. G. Baron van Hardenibroek, kerkvoogd. D. Willemse en C. van Es, ouderlingen, M. Ringnalda, M. K. Hoef nagel en C. Hazebroek, diakenen. Openbare Lagere School. Hoofd: G. v. Beek, onderwijzeres Mej. M. M. Proper. R.K. Meisjesschool. Hoofd der school: Zuster Eudoxia. Christelijke School. Hoofd: H. Meijer. R.K. Jongsschool, Hoofd: Br. Alexius.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1932 | | pagina 196