ZANDVOORTSCHELAAN 138 TEL. 26455. POST, TELEGRAAF EN TELEFOON. B. In de week: Dagelijks ten 6.30 uitreiking van de H. Com munie: H. H. Missen ten 7, 8 en 9 uuren. Gelegenheid tot biechten: iederen morgen van 7—8.30: en des Zaterdagsavonds- van 5—9 uur. Zaterdags 11.30 Biechthooren voor de school kinderen. Iederen Dinsdag en Zaterdagsavonds om 7.30 Lof. Gedurende de maanden Mei en October iederen avond Lof met Rozenkrans-gebed om 7.30 uur. Maria-Congregatie voor Meisjes: Maandags 7.30. Maria-Congregatie v. Jongens. Woensdags 7.30. SCHOLEN. a. Sint Aloysiusschool voor Jongens. Onderwijs wordt gegeven door de Eerw. Broeders der Christelijke Scholen a. d. Molen- werfslaan. b. Sint Augustinusschool voor Meisjes. Onderwijs wordt ge geven door Eerw. Zusters Franciscanessen van Salzkotten. c. Sint Maria-Bewaarschool, toevertrouwd aan dezelfde Congre gatie van Eerw. Zusters. Beide scholen a. d. Molenwerfslaan. Heemstede (Bijkantoor van Haarlem). Post, telegraaf en telefoon. Locaal telefoonnet geopend dag en nacht, Geopend op werkdagen: Postdienst 8—19.30 uur. Telegraaf- en telefoondienst 8—12 uur. Op Zaterdag postdienst van 8—18 uur. Op Zon- en feestdagen van 89 en van 1314 uur. Postwissels, kwitanties en girodienst op werkdagen open van 8.30—15 uur. Des Zondags bestaat van 8—9 uur gelegenheid tot het afhalen van gewone stukken. Beheerder: M. Knot. De eerste bestelling vangt aan 7 uur. De tweede bestelling vangt aan 15.15 uur. De derde bestelling vangt aan 18 uur. Brievenbussen zijn geplaatst: Postkantoor, Heerenweg ingang Waterleiding, Glipperweg bij ingang Groenendaal, Glipperweg hoek Prinsenlaan, Wilhelminaplein 16a, Van Merlenlaan hoek Heeren weg, Adr. van Ostadeplein, Res Novaplein Kerklaan naast St. Bravogesticht, Lombokstraat 2 en Voorweg. De tijd van lichting is op de bussen aangegeven. De lichtingen der bussen geschiedt door het personeel van het postkantoor te Haarlem. In sluitingstijd worden de telegrammen door Haarlem kosteloos besteld.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1932 | | pagina 19