„Buiten" tusschen Amsterdam en Den Haag: „HET DUIN" te Bennebroek (N.H.). Bakker, A., sigarenwinkelier, Bennebroekerlaan 77. Bakker, B., aannemer, Kastanjelaan 3. Bakker, H., handelsvertegenwoordiger, Zwarteweg 17. Bakker, J. D., bloemkweeker, Bennebroekerlaan 43. Bakker, melkhandel, Bennebroekerlaan 53. Balfoort, W., Duinlaan 5. Beek, C. van, bloembollenhandel, Beukenlaan 9. Beek, G. van, hoofd O.L. school, Schoollaan 19. Beek, H. A. van der, Schoollaan 45. Beekum, M. C. van, wijkverpleegster, Duinlaan 19. Begrafenis Onderneming S. de Jong, Rijksstraatweg 91. Belasting Advies en Administratie Kantoor, J. G. Velberg, Rijks straatweg 45. Beider, J. W., koopman, Leidschevaart 4. Bellis, A., beambte N. S., Leidschevaart 18. Bender, H. P. D. K., walbaas Mij. „Nederland", Abeelenlaan 4. Berg, A. C. van den, empl. P.T.T., Meerweg 37. Beumer, N., bloembollenhandel, Rijksstraatweg 24. Beumer, W. C., apoth. ass., Rijksstraatweg 24. Beuzekom, R. van, kellner, v. Ittersumlaan 14. Beversluis, P. L., tuinbaas Stichting Vogelenzang, Rijksstraatw. 105. Bille, C., vleeschhouwer, Bennebroekerlaan 63. Bisschops, J. L. M., stucadoor, Zwarteweg 55. Bloemenmagazijn Koper, Rijksstraatweg 10. Blokker, C., Schoollaan 63. Blokker, C. J., bloemistarbeider, Schoollaan 63. Blokker, G. D., caféhouder, Leidschevaart 29. Blom, L. H., bloemistarbeider, Bennebroekerlaan 81. Bocage( N. J., caféhouder, Bennebroekerlaan 79. Bodickhuijsen, F. L. L. van, caféhouder, Rijksstraatweg 37. Boekhandel „Bevo", Gerda Versteeg, Bennebroekerlaan 9. Boer, N. T. J. de, tuinder, Reek 12. Boerman, A. G. W., kraamverpleegster, Duinlaan 17. Bommel, P. F. A. van, vertegenwoordiger, Beukenlaan 22. Boom, J. A., uitgever, Rijksstraatweg 14a. Bouckaert, J, J., schilder, Duinlaan 17. Bouman, Dr. H., geneesh.-directeur St. Vogelenzang, Rijksstr.'w. 101 Bouwmeester, H. A., vleeschhouwer, Schoollaan 7. Braam, J. M. J., bloemist, Duinlaan 4. Brandstoffenhandel Lbgeman, Leidschevaartweg 27 A; kantoor: Vogelz.weg 386. Bregman, C., gemeente-secretaris, Duinlaan 25. Bregman, C., ambt. ter secretarie, Duinlaan 25. Brink, J. J. T., stoffeerder, Duinlaan 18. Broederhuis St, Franciscusschool, Meerweg 11 Broers, J., Willinklaan 2. Bronkhorst, J. A., schoenmaker, Kennemerbeekweg 7. Bronsveld, W. J., Rijksstraatweg 38.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 10