M. R. J. Lammerse-Haster Jan van Goyenstraat 28 Handel in RIJWIELEN en ONDER DEELEN Diverse ELECTR. ARTIKELEN Reparatie-Inrichting voor RIJWIELEN EN MOTOREN Let eens op de heerlijke aroma van „Bronstee" roomboter. Altijd de zelfde kwaliteit. Ill Lammerse, J., voerman, Schouwbroekerstraat 17. Lammerse, P. W., groentenhandel, Jan van Goyenstraat 10. Lammerse-Haster, M. R. J., rijwielhandel, repar. inr., Jan van Goyenstraat 28. Lancée, Th., Joh. Wagenaarlaan 1. Lande-ter Hall, Wed. A. S. v. d., Binnenweg 200. Landecker, E., Hugo de Grootlaan 3. Landman, F., Joh. Wagenaarlaan 4. Landsman, D., goudsmid, Eschdoornkade 17. Landstaat, H. H. N., kantoorbediende, Spoorzichtlaan 8. Lange, C. F. de, bloemist, Borneostraat 1. Lange, P. J. de, grondwerker, Bankastraat 88. Langejan, A., Winterlaan 9. Langelaar, G. van, reiziger, Timorstraat 45. Langemeijer, Ch. H. G., koopman, Spaarnzichtlaan 35. Langemeyer, M. A. M., koopman, Kerklaan 121. Langemeijer-Weyrather, Wed. R. F. E., Camplaan 33. Langeveld, A., telegrambesteller, Glipperweg 59B. Langeveld, B. G., caféhouder, Wilhelminaplein 14. Langeveld, G., Havenstraat 33. Langeveld, J., sigarenwinkelier, Raadhuisstraat 98. Langeveld, J. A., arbeider, Glipperweg 68. Langeveld, Mej. J. G., wijk-kraamverzorgster, Res. Novaplein 2. Langeveld, J. M., looper bij rechtbank, Rijnstraat 42. Langeveld, Mej. M., Bronsteeweg 8. Langeveld, P. A., bakkersknecht, Sumatrastraat 12. Langeveld, S., los arbeider, Glipperweg 66. Langeveld, S. A., chauffeur, Prinsenlaan 36. Langeveld, S. N., bloemistknecht, Kadijk 6. Langeveld, W. A., bloemistknecht, Prinsenlaan 42. Lansdorp, B., kleermaker, Heemsteedsche Dreef 177. Lansdorp-Gabriel, Wed. M. H„ Landzichtlaan 62. Lantinga, K. A., machinist gr. vaart, Azalealaan 12. Lantzius, E. Ch., dir. N.V., Landzichtlaan 11. Larmené, H. J. M., publicist, Binnenweg 100. Lasschuit, H. J., accountant, Julianalaan 17. Lasschuit, J., tandarts, spreekuur 1-3 en Ma., Wo„ Vr. 7-8 en volg. afspr., Julianalaan 17.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 115