Joh. Rosenkrantz Zoon PEEPERKORN N.V. CHEMISCHE REINIGING BLEEKERSVAARTWEG 39 Kerklaan 55 opgericht 1760 Bloembollen - Planten - Tuinbouwbenoodigdheden Alle soorten zaden voor tuin en kas Rietmatten - Turfmolm - Kunstmest Ruim al je ruzies op! De Bond zonder Naam. De „Bronstee" papsoorten zijn smakelijk, voedzaam en versterkend. Let op het groene Bror.stee-etiquet. Röpke, Mej. A. J. H., Lijsterbeslaan 15. Röpke, A. J. M., reiziger, Lijsterbeslaan 15. Rosa Spierings, A. de, kleermaker, Clivialaan 4. Rosenhart, W. J. F., handelsvertegenwoordiger, Javalaan 49. Rosenkrantz Zn., Joh., bloemzaadhandel, Kerklaan 55. Rossum, C. M. F. van, ambt. Mij. „Nederland", Hendrik de Key- serlaan 16. Rossum, L. J. van, comm. in effecten, Heemst. Dreef 159. Rossum, Mej. M. E. van, onderwijzeres, Crayenestersingel 24. Rot, A. H., bloembollenkweeker, Voorweg 67. Rot, F., sigarenmagazijn, Raadhuisstraat 88. Rot, F., bloembollenkweeker, Bankastraat 56. Rot, F., brooddepöt, Cloosterweg 3. Rothert, Wed. G. H., Bosboom Toussaintlaan 66. Rothstein, Mej. F., Meer en Boschlaan 40. Rots, A. D., machinist, Amaryllislaan 1. Rotschild, M., koopman, Heerenweg 77a. Rotteveel, G. H., boekhouder, Heemsteedsche Dreef 93. Rottevecl-van der Pol, Lucas van Leydenlaan 10'. Rouffaer-Henrardl, Wed. J. C., Paulus Potterlaan 12. Roukema, J. H., prov. ambtenaar, Joh. Vermeerstraat 32. Rozema-Wildschut, M^ed. A. M., melkhandel. Javalaan 7a. Rubberartikelen Verkoopkantoor, Binnenweg 79. Rühl, A., kantoorbediende, Const. Huygenslaan 21. Ruig, P. de, H. W. Mesdaglaan 30. Ruig, P. A. de, cand. notaris, P. Buyslaan 10. Ruitenbeek, R., vertegenwoordiger, Orchideeënlaan 26. Ruiter;, J. de, dir. N.V., Fred, van Eedenplein 29. Ruiter, J. de, aann. v. grondw1., Heemsteedsche Dreef 170. Ruiven, N. P. J. van, R.K. geestelijke, Cloosterweg 24.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 153