Aanleg van Gas- en Waterleiding F.G.Smit, Lood-en Zinkwerker VOORHEEN G. J. KOOREN Specialiteit in Verlichtings-Artikelen en Electrische Installaties Baden - Geysers - Closets - Centrale Verwarming BINNENWEG 22 hoek H AEMSTEDELAAN Heemsteedsch Woning- en Taxatie-Bureau G. J. SMIT RAADHUISPLEIN 2 (Tramhalte Raadhuis) Bouwkundig beëedigd Makelaar en Taxateur Rijksschatter, belast zich met het koopen,Cverkoopen, huren, verhuren, administreeren en taxeeren van vaste goederen en sluit assurantiën 160 Smit, F. G., loodgieter, Binnenweg 22, hoek Haemstedelaan. Smit, G. J., kioskhouder, Borneostraat 43. Smit, G. J., makelaar, Raadhuisplein 2. Smit, H. F., Bankastraat 87. Smit, H. J., gep. ambt., Havenstraat 18. Smit, diacoon, Bosboom Toussaintlaan 30. Smit, J., kantoorbediende, Zandvoortschelaan 43. Smit, Mej. J., onderwijzeres, Zandvoorter Allee 12. Smit, J. C. Th., dir. Duin Expl. Mij., Landzichtlaan 30. Smit, J. E., Haemstedeplein 25. Smit, K., concierge Twentsche Bank, Binnenweg 7. Smit-Beschoor, Wed. M. Clivialaan 16. Smit, P., secr.-penningm. Maatsch. Hulpebet., Meerweg 31b. Smit, P, G., makelaar onr. goed., Binnenweg 68. Smit, P. J., bloembollenreiziger, Valkenburgerlaan 22 boven. Smit, S. J., stoker, Jan van den Bergstrtaat 3. Smit, Th., kruidenier, Res Novaplein 1. Smit, Th, W. J. H,, mach. koopv., Spaarnzichtlaan 7. Smith, M., voorz. Verbond v. Sigarenfabr., Hugo de Grootlaan 16. Smith, M., kantoorbediende, Joh. Verhulstlaan 10. Smits, A., chauffeur, Wiekenplein 10. Smits-Lange veld, Wed. C., Leidsche Vaartweg 105. Smits, F. B., Crayenestersingel 7. Smits, F. W., makel, in assurantiën, Pieter Aertszlaan 5.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 166