Voor den buitenman", die de stad mist; „HET DUIN" te Bennebroek (N.H.), L Voor boschterrein, nabij tram en trein; „HET DUIN" te Bennebroek (N.H.), Laan, G. J. A. van der, erapl. Twentsche Bank, Rijksstraatweg 7. Laan, H. M. H. van der, Rijksstraatweg 7. Laan, J. C. G. van der, bloembollenkweeker, Bennebroekerlaan 12. Laer, S. L. van, Bennebroekerlaan 3. Lageman's Brandstoffen, Leidschevaart 27 A; kant.: Vogelz.weg 386. Lagendijk, C., bloemistarbeider, Schoollaan 55. Lamboo, Wed. J., Schoollaan 16. Lantboo, W., bollenkweeker, Leidschevaart 25. Lammeren, T. J. W. van, empl. K.L.M., Bijweglaan 35. Lammers, F. J., melkhandel, Meerweg 16. Lammers, H. J., broodbezorger, Schoollaan 70. Lammers, J. P. J., bloemistarbeider, Wilhelminaplein 20. Lammerse, B., bloemistarbeider, Schoollaan 26. Lammerse, J., winkelier, Schoollaan 80.' Lammerse. P. H.. groentenkweeker, Zandlaan 3. Lauwrier, J. J., pastoor, Meerweg 10. Lebbing, G. H., vertegenwoordiger, Leidschevaart 7. Lee, W. van der, bloemist, Kennemerbeëkweg 35. Leesbibliotheek „Bevo", Gerda Versteeg, Bennebroekerlaan 9. Leeuwen, W. van, Meerweg 68. Lekkerkerker, Ds. J. G., predikant N.H. Gem., Schoollaan 2. Letyveld, J. W., chemigraaf, Bennebroekerlaan 3. Levensmiddelenbedrijf „Onderling Belang", Rijksstraatweg 25. Liefhebber, H. J., koopman, Schoollaan 21 A. Liefhebber, J. J., brandstoffenhandel, Reek 25. Lierop, C. C. van, boekhouder, Meerweg 17. Lierop, C. P. van, meubelmaker, Meerweg 17. Lierop, J. F. van, bloembollenkweeker, Bennebroekerlaan 15. Lierop, P. J. van, bloemistarbeider, Schoollaan 22. Lierop, W. H. M. van, bloembollenkweeker, Bennebroekerlaan 17. Lieshout, J. H. A. van, timmerman, Beukenlaan 13. Linden, A. J. van der, vrachtrijder, Leidschevaart 26. Linden, H. van der, Rijksstraatweg 40. Loeff, C., ambt. ter secretarie, Bennebroekerlaan 20. Loeff-van Someren Gréve, G. J., beeldhouwster, Bennebr.laan 20. Lommerse, A., bloembollenkweeker, Meerweg 5. Lommerse, F. C., bloembollenkweeker, Duinlaan 28. Lommerse, F. G., bakkerij, Bennebroekerlaan 39. Lommerse, H. S., bloembollenkweeker, Duinlaan 10. Lommerse, R. B., bloemistarbeider, Schoollaan 104. Lommerse, R. F., bloemistarbeider, Schoollaan 90. Lunchroom-banketbakkerij J. van Houweninge, Rijksstraatweg 14.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 16