T EILIG met de ERZEKERD „Heemtax" Zandvoortschel. 139 Heemstede Benzine - Olie - Reparatie Auto Rijschool StallingGARAGE VAN TURNHOUT Stalling 168 I Taarling, H, P. van, loodgieter, Lieven de Keylaan 9a. Taarling, J. van, concierge, Lieven de Keylaan 9a. Taarling, J. H. van, timmerman, Lieven de Keylaan 9a. Tack, M. P. S„ part, verpleegster, Vondelkade 5. Tack, W. I. F., kantoorbediende, Vondelkade 5. Tadema, J. C., uitgever, (Heemsteedsche Dreef 272, Tadema, J. K., uitgever, Rembrandtlaan 34. Tadema, P. J., koopman, Rembrandtlaan 5. Tak, Mevr. S. J., Eschdoornlaan 15. Tammers, A., Voorweg 47, Tap, A., koopman, Dr. Schaepmanstraat 67. Tapijtreiniging, Machin. N.V. Chemische Wasscherij, Ververij, HAVERSCMID1 KLAJE. Winkels: Gr. Houtstraat 77, Gen. Cronjéstraat 57. Fabriek en kantoor Brouwersvaart 74-88. Tapijtreiniging v.h. J, Peeperkorn en Zn., Bleekersvaartweg 39. Taskin, H. J. M„ pres. v. h. Seminarie, Kerklaan 89. Tates, T., kruideniersbediende, Jan van Goyenstraat 2. Taverne, drogisterij, fotohandel „Focus", Binnenweg 104. Taxibedrijf „Heem Tax", Zandvoortschelaan 139. Swagerman, D., kantoorbediende, Heemsteedsche Dreef 17. Swart, Mej. A., winkelierster, Camplaan 3. Swart, B. H., winkelbediende, Soendastraat 13. Swart, Mej, G, M. G., onderwijzeres, Bronsteeweg 7. Swart, H. L., hoofding. R.W.S., Jac. P. Thijsselaan 12. Swankhuisen, Mej, J. M., correspondente, H. W. Mesdaglaan 1. Swarttouw-Dijkhuizen, Wed. A, G. M., Vondelkade 2. Swaving-Dijkstra, Wed. J. G„ Lanckhorstlaan 99. Sweers-Hoogewerf, Wed, M,, Zandvoortschelaan 73. Swinkels, J. A., tuinier, Balistraat 15. Swinkels, P., arbeider, Vijf heerenstraat 12. Swinkels, W. J., tuinder, Vijfheerenstraat 14. Switzar, Mej. J. W. M., onderwijzeres, Zomerlaan 28. Switzar, S. P., aannemer, Zomerlaan 28, Swolfs-Knoop, Wed. A. C., Hugo de Grootlaan 15. Sijp, Fa. v. d., wijnagenturen, J. v. d. Bergstraat 32. Szente, Mej. A. von, kinderarts, Heemsteedsche Dreef 130'.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 176