VERKOOPLOKAAL NOTARISHUIS Heemstede uw woonplaats? AKKERMANS uw slager! Zandvoortschelaan 59 hoek Willem Klooslaan. P. K. DE VRIES BANKETBAKKERIJ ZANDVOORTSCHELAAN 32 Verhuizingen en pianovervoer H. Wesseling, Binnenweg 56. Verhuizingen en transporten J. de Graaf, Vijfheerenstraat 18. Verhuizingen en transporten J. C. Hageman, Lombokstraat 18. Verhuizingen en transporten J. Olydam, Koediefslaan 23. Verhulst, Th., ambt. Ned. Sp., Orchideeënlaan 2. Verjaal, A., arts, Valkenburgerlaan 19. Verkaaik, A., parfumerieën en toiletartikelen, Raadhuisstraat 90. Verkade-Huizinga, H., Cloosterlaan 12. Verkade~v. Gelder, Mevr. H. J. C., Heemsteedsche Dreef 271. Verkade, W., procuratiehouder, Vondelkade 20. Verkaik, J.. grondwerker, Drieheerenlaan 37. Verkerk, D. H. J., reiziger, Jac. v. Ruisdaellaan 6. Verkerk, E., elctr. S.M.N., Timorstraat 21. Verkerk, J. H., kantoorbediende, Zandvoortschelaan 71, Verkoopkantoor van Rubberartikelen, Binnenweg 79. Verkouw, H. J., adj. comm. prov. griffie, Landzichtlaan 18. Verkruijsen en de Lange, wijnhandel, filiaal Jan van Goyenstr. 31. Verkuyl, J., assuradeur, Laan van Rozenburg 5. Verleur, W. J., handelsreiziger, Lentelaan 1. Verleur-Brusse, Wed. J., Lentelaan 1. Verlooij, J. A., accountant, Van Merlenlaan 35. Verlooy, Mr. J., adv. en procureur, Van Merlenlaan 3. Vermaas, M., schilder en drogist, Camplaan 40. Vermaat, S., accountant en belastingconsulent, Zomerlaan 30. Vermeer, C. H., kantoorbediende, Javalaan 34. Vermeer, G., kantoorbediende, Javalaan 34. Vermeer, H. J., dir. N.V., Mozartkade 4, Vermeer, H., diacoon Meer en Bosch, Javalaan 34. Vermeer, P., werktuigkundige, Heemsteedsche Dreef 86. Vermeulen, H, C., Postlaan 32. Vermeulen, J., Orchideeënlaan 11. Vermeulen, J. W., Sportparklaan 25. Vermeulen, J., Laan van Bloemenhove 1, Vermeulen, P. J., procuratiehouder, Tooropkade 2. Vereeniging der Notarissen te Haarlem Dir.: W. N Wolterink Bilderdijkstraat 1a Geregeld VEILINGEN van roerende en onroerende goederen Dagelijks gelegenheid tot het inbrengen van Goederen Eigen afhaaldienst

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 186