J. VESTER Jr. TIMMERMAN KOEDIEFSLAAN 49 Werkplaats: Bleekersvaartweg Ingang tusschen de nos. 9 en 11 De „Bronstee" papsoorten zijn smakelijk, voedzaam en versterkend. Let op het groene Bronstee-etiquet. 181 Vis-Sander, Mevr. C. L., adv. en proc., Marisplein 10. Vis, D,, reiziger, Spaarnziohtlaan 31. Vis, J. J,, dir. eener N.V., Heerenweg 71. jr Vis, P. C., koopman, Pieter Marisplein 10. Vischhandel M. Jongejan, Wilhelminaplein 16a. Visscher, J. A. A., tandarts, Zandvoorter Allee 18. Visscher, H. K., Van Merlenlaan 5. Visser, B., kantoorbediende, Asterkade 17. Visser, C., arbeider, Sumatrastraat 9, Visser, C., opperman, Billitonstraat 31. Visser, C. A., procuratiehouder, bankvereen., Heemst. Dreef 131. Visser, Ch. E., chef alg. zaken „Droste", Pieter Aertzlaan 9. Visser, C. V., handelsagent, Tesselschadelaan 7. Visser, C. M., arbeider, Bankastraat 104. Visser, D. D., vertegenwoordiger, Julianaplein 7. Visser, F. A., kleerbleeker, Bleekersvaartweg 5. Visser, G., hovenier, Haemstedeplein 11. Visser, J., chauffeur-monteur, Javalaan 3. Visser, Dr, J,, leeraar Chr. Lyc., Joh. Vermeerstraat 5. Visser, J., kantoorbediende, Landzichtlaan 15. Visser, J., Javalaan 3. Visser, J. B., tegelzetter, Jan v. Goyenstraat 23. Visser, J. C,, dameskapper, Zandvoortschelaan 69. Visser, J. reiziger, Pieter Marisplein 11. Visser, J. M., delicatessenhandel, Zandvoortschelaan 16 en Zand voortschelaan 179. Visser Zn,, Fa. L., kleerbleeker, Bleekersvaartweg 5. Visser-Coeland, Wed, M. A., Heerenweg 117. Visser, Mej. M. N,, Balistraat 8. Visser, N., kantoorbediende, Azalealaan 5. Visser, S., metselaar, Lombokstraat 3. Visser, S. J. C., off. van gezondheid, Heerenweg 117. Visser, S. P., organist, Nic. Beetsplein 8. Visser, T., winkelier, Hendr. Peeperkornstraat 13. Visser, V,, kantoorbediende, Landzichtlaan 8.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 189