Fa. E. H. BROKMEIER Slijterij en Wijnhandel Filiaal: Zandvoortschelaan 167. DE „BRONSTEE" MELK HEEFT EEN DIKKE ROOMLAAG. 195 Wouters, J. P. J., broodbezorger, Nic. Beetslaan 5. Wouw, G. van, drukkerij, Kerklaan 29. Wrede, Mej. S, de, Valkenburgerlaan 51. Wullums, H, Th. J., slager, Iepenlaan 24. Wuiluins- Voorderhaak, Wed. A. M., Res Novaplein 8. Wulluins-Zegwaart, Wed. J. M. H., Lindenlaan 14. Wurpel-Jesse, Wed. G., Const. Huygenslaan 8. Wiist, Mej. Jeanette, pianoleerares, Ned. Staatsdiploma, Zandvoort schelaan 182. Wiist, Th. K, R„ directeur N.V., Zandvoortschelaan 182. Wiistefeld-v. d. Nolden, Wed. M. S. W., Havenstraat 6. Wüstefeld, G, W, N., koopman, Landzichtlaan 59. Wijchers, Clasina M., zangonderwijzeres, J. M. Molenaerplein 9. Wijk, A. J, van, Lanckhorstlaan 59. Wijk, A. J. van, tuinman, Talmastraat 6. Wijk, G. J. S. van, fabr. teerprod., Laan van. Rozenburg 9. Wijk, Jan van, brandstoffenhandel, Lieven de Keylaan 10. Wijk, Lamb, van, fouragehandel, Camplaan 15. Wijk, L. van, koopman, Raadhuisplein 28. Wijk, L. J. van, seer. Bijbelgenootschap, J. M. Molenaerplein 10. Wijk, Mej. M, C. van, leerares Modevaksch., L. de Keylaan 10. Wijk, Mr. O. H. van, adv. en proc., Heemsteedsche Dreef 72. Wijk Kraamverzorging, Zr. J. G. Langeveld, Res. Novaplein 2. Wijkhuizen, G., winkelier in groenten en fruit, Binnenweg 202. Wijnands, A. C., boekhouder, Mahlerlaan 5. Wijkverpleging Wit-Gele Kruis, Zr. J. v. d. Lugt, Raadhuisstr. 30. Wijnands, J. H., mach. koopvaardij, Zandvaartkade 16. Wijnberg, M. S., part. seer. Vereen., Rijwiel- en Automobielindu strie, J. C. van Oostzanenlaan 5, Wijnberg, W. C., eigen, steendrukkerij, Jac. v. Ruisdaellaan 5. Wijnberg-Kloppert, Wed. J., Jac. van Ruisdaellaan 5. Wijnbergh Co., filiaal Kruideniersbedrijf, Binnenweg 40. Wijngaarden, A. T. van, Crayenestersingel 59. Wijngaarden, D. van, koopman, Paulus Potterlaan 23. Wijngaarden, P. van, kantoorbediende, Paulus Potterlaan 23. Wijngaarden-Koppe, Wed. C., P. Buyslaan 17. Wijnhandel Brink, Zandvoortschelaan 119. Te Zandvoort: Gr. Krocht 28. Wijnhandel. Fa. E. H. Brokmeier, fil. Zandvoortschelaan 167. Wijnhandel Kasper Hiddink, Binnenweg 114. Wijnhandel ,,'t Raedthuys", F. H. Kluen, Raadhuisstraat 46. Wijnhandel D. J. Schol, Adriaan van Ostadeplein 4. Wijnhandel Staphorst, Binnenweg 129. Wijnhandel Verkruysen en de Lange, fil. Jan van Goyenstraat 31.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 203