z Fa. E. H. BROKMEIER Slijterij en Wijnhandel Filiaal: Zandvoortschelaan 167. IJ 196 Wijnhout, D. G„ kantoorbediende, Laan van Rozenburg 18. Wijnhout, J., kantoorbediende, Laan van Rozenburg 18. Wijnhout, Laan van Rozenburg 18. Wijnhout, S., bloembollenkweeker, Javalaan 1. Wijnkoop, B. J., comm. in effecten,, Jac. v. Ruisdaellaan 3. Wijnkoop, B. J., comm. in effecten, Heemsteedsche Dreef 7. Wijnstekers, J., timmerman-concierge, Lanckhorstlaan 75. Wijnstra, H. B. B., Orchideeënlaan 6. Wijst, Mej. M. v. d., hoofd bewaarsch., Eikenlaan 29. Wijtema, Mej. W. T., Koediefslaan 38. Wijtsma, K. H. K., gezagv. koopv., Binnenweg 79. IJland, A, L., aannemer, Van Merlenlaan 28. IJma, Mej. B., Heemsteedsche Dreef 36. IJmuider Vischhal, Camplaan 7. IJmuider Vischhandel M. Jongejan, Wilhelminaplein 16a. IJntema, R., kantoorbediende, H. W. Mesdaglaan 26. IJpelaan-Kloet, Wed. G., Kerklaan 85. IJselmuiden, A. H., ingenieur, J. Perklaan 10. IJtsma, A., agent van politie, Heerenweg 22. IJtsma, O., behanger, Heerenweg 22. IJzendoorn, A. C, van, adj. comm. dir. bel., Rembrandtlaan 9. Ijzer, R., leeraar Rijkskweekschool, Joh. Vermeerstraat 3. IJzeren, A. C. van, koopman, Lucas van Leydenlaan 4. Zaad- en Pluimveevoederhandel, Fa. Jan v, Wirdum en Zn., Wil helminaplein 10. Zaal-Hensbergen, Wed. P. A. W. v. d., Zandvoortschelaan 50. Zaanlandia, wasch- en wringmachines, Binnenweg 89. Zaaijer-Teepe, Wed. S. A., Valkenburgerlaan 5. Zabel, C. L., Bronsteeweg 88. Zadel, A, van, groentenkweeker, Leidschevaartweg 75. Zadel-Zwemmer, Wed. G., Timorstraat 47. Zadel, J. van, tuinder, Leidschevaartweg 77. Zadel, J. van, kantoorbediende, Jan van den Bergstraat 58. Zadel, Mej. S. M. van, onderwijzeres, Timorstraat 47. Zadel, W. A. van, bloembollenkweeker, Oude Posthuisstraat 42. Zalen, H. J. van, kapper, Schouwbroekerstraat 7. Zalen, H, J. van, kapper, Binnenweg 4. Zalenstein, Mevr. A. E., Timorstraat 37. Zandbergen, K. van, Heemsteedsche Dreef 49. Zandstra, G., timmermansknecht, Lindenlaan 45. Zand- en Grinthandel J. L, de Jong en Zn., Kanaalweg 15 (bij de haven)

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 204