24 Het aantal leerlingen bedraagt momenteel 220. Spreekuur van het Hoofd der School: iederen Zaterdag en Zondag van 4.30-6 uur aan „Huize De la Salie", Heeren- weg 103 A. II. Lagere Scholen. Deze leiden alle op voorj M.U.L.O., Lyceum, Gymnasium, H.B.S. en andere inrichtingen voor Middelbaar en Voortgezet Hooger Onderwijs. Met ingang van het 5e leerjaar heeft er echter splitsing plaats. Leerlingen, die naar het R.K. Lyceum te Haarlem willen, gaan vanuit het 4e leerjaar naar de Centrale Opleiding (Klas I en II) aan de Jacobaschool, Lanckhorstlaan 57. Met dit opleidingssysteem krijgen alle jongens het onderwijs, dat ze noodig hebben en wordt niet de eene groep aan de andere opgeofferd. 2. St. Jozefschool, Heercnweg 103. Hoofd: Broeder Willebrord. Opleiding voor M.U.L.O., Lyceum, H.B.S. en andere inrich tingen voor Middelbaar en Voortgezet Hooger Onderwijs. In de 5e en 6e klas gelegenheid tot het volgen van onderwijs in het Fransch (buiten de schooluren). Adres buiten de schooltijden: Huize ,.De la Salie", Heeren- weg 103 A. 3. Jacobaschool, Lanckhorstlaan 57. Opl. voor Mulo, Lyceum, Gymnasium, H.B.S. en andere inrich tingen voor Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs. In de 5e en 6e klas gelegenheid tot het volgen van onderwijs in het Fransch (buiten de schooluren). Schooltijden: Van negen tot twaalf en van half twee tot half vier. Hoofd der School: Broeder Alexis. Adres buiten de schooltijden: Huize Lanckhorst, Bronsteeweg 12. 4. St. Aloysiusschool, Molenwerfslaan 7. Hoofd: Broeder Wille- brordus. Opleiding voor M.U.L.O., Lyceum, Gymnasium, H.B.S. en andere inrichtingen voor Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs. In de 5e en 6e klas gelegenheid tot het volgen van onderwijs in het Fransch (buiten de schooluren), t Huiswerk wordt op school onder leiding gemaakt. Adres buiten de schooltijden: Broederhuis, Camplaan 13. 5. St. Franciscusschool, Meerweg 11 B, Bennebroek. Hoofd: Broe der Bonifacius. Opleiding voor M.U.L.O.. Lyceum, Gymnasium, H.B.S. en andere inrichtingen voor Middelbaar en Voortgezet Hooger Onderwijs. Buiten de schooluren gelegenheid tot het volgen van onderwijs in het Fransch, terwijl er in de wintermaanden Vervolgonderwijs gegeven wordt. Adres buiten de schooltijden: Broederhuis, Meerweg 11 A, Bennebroek. St. Antoniusscholen Meisjes te Heemstede, Kerklaan 56. Deze scholen staan onder leiding van de Eerwaarde Zusters

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 28