M Garage Teeuwen Heemstede uw woonplaats? AKKERMANS uw slager! Zandvoortschelaan 59 hoek Willem Klooslaan. De „Bronstee" papsoorten zijn smakelijk, voedzaam en versterkend. Let op het groene Bronstee-eticjuet. 73 Raadhuisstraat 21 Modern geoutilleerde Reparatie-inrichting Verhuur zonder chauffeur Garage Rhee, Koediefslaan. Garage Roozekrans, Zandvoortschelaan 4-6. Garage Teeuwen, verhuur zonder chauffeur, Raadhuisstraat 21. Garage Tromp, Zandvoortschelaan 23. Garage van Turnhout, Zandvoortschelaan 139. Garage Voorham, automobielen, motoren, rijwielen, touringcar- en taxibedrijf, Camplaan 4. Garage Wierda, filiaal Haarl. Auto Centrale N.V., R. Visscher- plein 19. Gast, G, de, metselaar, Javalaan 39. Gast, W. de, kantoorbediende, C. Huijgenslaan 3. Gastel, A. G. A. J. v., dir. N.H. Leder Mij., Beethovenlaan 27. Gatsonides, M., autohandel, Ant. Duycklaan 4. Gaveel, F. W., kantoorbediende, Abr. Kuyperstraat 19. Geelen, J. van, amt. post en telegrafie, Rijnstraat 26. Geels, J., timmerman, Vijfheerenstraat 52. Geels-Veldboer, Wed. M., Berkenlaan 18. Geerling, A. G., makelaarsbediende, Narcissenlaan 5. Geerling, H., Jan v. d. Bergstraat 89. Geerling-Brassem, Wed, H. C,, Caesar Francklaan 13. Geerlings, H., Landzichtlaan 31. Geerlings-Dijkstra, Wed. G. B., Ritzema Boskade 1. Geerlings, M. J., bouwkundige, Hendrik Peperkornstraat 2. Geerlings, P. B., hovenier, Schouwbroekerstraat 9. Geerts, J. W., stoker, Binnenweg 191. Geertsema, C. C., Heerenweg 4. Geersma, N., aannemer, Burg. van Lennepweg 6. Geertsma, S., agent van politie, Zandvoortschelaan 186. Geertzema, G. J. J., Koediefslaan 43. Geertzema, N, T., Julianaplein 2. Geest, R. v., spoorwegarbeider, Kerklaan 20. Geest, J. v. d., koopman, Heerenweg 84. Geeve, Th. H., grondwerker, Iepenlaan 33. Geheniau-Coenraad, Wed. A. M. C., Adr. Pauwlaan 4. Geheniau, J. H., handelsagent, Adr. Pauwlaan 4.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 77