Gemeentezaken Bennebroek Gemeentebestuur: Mr. K. J. G. Baron van Hardenbroek, burge meester. C. Bregman, secretaris. Raadsleden: J. Dubbis, P. C. van Eek, B. P. Heemskerk. J. F. van Lierop, R. B. Lommerse, P. C. van der Meer en C. de Vries. Gemeente-Ontvanger: C. Bregman. Kantoor: Raadhuis. Girono. 87680; betaaldagen: alle werkdagen van 9.30 tot 12.30 uur. Politie: W: Kranenburg, gem. veldwachter. S. Salomons, rijks veldwachter, Schoollaan 35. Nachtwaker: C. Duivenvoorden. Brandweer: Commandant: H. v. d. Eist; bij brand opbellen No. 311, Agent Arbeidsbemiddeling: C. Bregman, Raadhuis. Gemeente-architect: L. A. van Essen. Bureau van den Burgerlijken Stand geopend van 9.30 tot 1 uur. Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor: Duinlaan 22. Telef. 311. KERKGENOOTSCHAPPEN. Ned. Herv. Gemeente. Kerkgebouw: Binnenweg 67. Predikant: Ds. G. Eekkenkerkin. Kerkvoogd: Mr. J. G. Baron van Harden broek. Gereformeerde Kerk. Predikant: Ds. J. van Wijngaarden, Rijks straatweg 65a. Diensten Zondags v.m. 10 en n.m. 5 uur. R.K. St. Joseph Kerk. Pastorie: Meerweg 11. Giro: 297522 en 150542. Pastoor: J. J. Lauwrier. Kapelaan: B. Ermelkamp. Missen: 7 uur, 9 uur; Hoogmis 11 uur; Lof 7 uur. Missen in de week 8 uur. St. Luciaklooster en Klooster St. Lucia, Schoollaan 50. Tel. 414. Moederhuis en Noviciaat der Zusters Franciscanessen van St. Lucia. Algem. Overste: Eerw. Moeder Carolina. STICHTING „VOGELENZANG". Inrichting tot verpleging van geestes- en zenuwzieken. Sanatorium- en gesloten afdeelingen. Rijksstraatweg 101, Bennebroek. Paviljoenshoofden zijn: de Heeren K. Boesenkool van Paviljoen „Beukenhorst", J. Feiken van „Westerhout", G. Roode van „Iepen horst", voorts de zusters G. Prijs van „Dennenoord", L. Kunst van „Zonneheuvel", M. G. Vossepoel van „RustoordL D. W. Aardse van „Oosterhout", C. Leckert van „Laanzicht E. Mesu van „Vaartzicht" en N. Spek van „Eikenhorst" en I Kamphorst van „Lokhorst".

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 7