Fa. E. H. BROKMEIER Slijterij en Wijnhandel Filiaal: Zandvoortschelaan 167. SrVtTÏÏa«Xapv°,=ri.i. Lanckhorstlaan 69. verhuizingen EN TRANSPDREEN EXPEDITIE J. DE GRAAF, Vijfheerenstraat 18 76 Godschalk, J., koopman, Meerweg 18. Goed, W., kantoorbediende, Orchideeënlaan 8. Goede, C., banketbakker, Julianalaan 22. Goede, C. J. de, ambt. R. W., Landzichtlaan 14. Goede, S. J., orthop. schoenmaker onder Rijkstoez., gedipl. schoen- hersteller, Laan van Rozenburg 29. Goedhart, A., metselaar, Raadhuisstraat 81. Goedhart, A., Havenstraat 36. Goedhart, J., bloemist, Camplaan 18. Goedhart, R„ arbeider, Kastanjelaan 7. Goedhart, R., behanger stoffeerder Borneostraat 4 Goedkoop, J. J., werktuigkundige, Joh. Verhulstlaan 38. Goekoop, C., Caesar Francklaan 9. Goemans, P. A., chauffeur, Borneostraat 54. Goes Ikvr. W. F. v. d., Wilhelminaplem 3. Goethart, Joh., mach. teekenaar, B.P.M., Oude Posthuisstraat 23. Goeijen, A. H. A. M. de, vertegenwoordiger, Jaeques Perklaan 3 Goldschmeding, A. Ch„ piano- en orgelhandel, P. C. Boutens Goldschmeding, J., pianohandelaar, Zandvoortschelaan 143. Goldschmeding, W. F., koopman, Asterkade 23. Goldstaub, K., fabrikant, Narcissenlaan 8. Goldsteen, P., handelsagent, Leidschevaartweg 123. Gomperts, Ph. J., techn. ambtenaar, Vondelkade 18. Goor, G. W. van, dir. Instituut Pont, Cloosterlaan 8. Goor, P. van, kantoorbediende, Heemsteedsche Dreef 83. Goos, D., tuinman, Glipperweg 6. Goosens, J., Zandvoortschelaan 40. Goossens, A. F., gasfitter, Eikenlaan 13. Goossens, F. B. P., gem. ambtenaar, Eschdoornkade 10. Goossens, Mej. H. J., Jac. van Campens raat 22. Gootjes, W., meubelmaker, J. C. v. Oostzanenlaan Gorans son, T., assuradeur, P. Marisplem 9. Gort-Kerssies, Wed. G., Heemsteedsche Dreef 17. Gort, P., slager, Binnenweg 46. Gorter-Graauw, Mevr. C. G„ Fr. Schubertlaan Gorter Jr., W., boekhandelaar, Fr. Schubertlaan 23. Götte, F. L., marconist, Lentelaan 4. Gottschalk, J. B. F., kantoorbediende, Scheldestraat 2. Goudeket, B„ magazijnbediende, Herman Heijermanslaan 25. Goudriaan, J. B., Vechtstraat 10. Goudzwaard, K., hovenier, J. van den Bergstraat

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 80