Watclt Lid aan de BRANDSTOFFENHANDEL A. W E IJ E R S LEIDSCHEVAARTWEG 13 POSTGIRO 232130 Inlichtingen worden gaarne verstrekt door den administrateur H. H. Luyken Ridderstraat 25a - Haarlem Opwonenden op het terrein: J. H, Krauweel, chef-machinist, Rijksstraatweg 103; P. L. Beversluis, tuinbaas, Rijksstraatweg 105. Geneesheer-Directeur: H. Bouman, arts, Rijksstraatweg 93. Geneesheer: Dr. P. H. Esser, arts, Rijksstraatweg 97. Geestelijk-verzorger: Ds. J. Andree, Rijksstraatweg 99. Scholent Openbare lagere school, Schoollaan 17é Hoofd: G. van Beek. School met den Bijbel, Rijksstraatweg 67. Hoofd: H. Meijer. R.K. longensschool, Meerweg 11. Hoofd: Br. Bonifacius. St. losephschool, Meerweg naast de R.K. Kerk. 1. School voor Gewoon Lager Onderwijs voor Meisjes, onder leiding der Zusters Franciscanessen van St. Lucia. Hoofd: Zr. Eudoxia. 2. Fröbel- en Montessorieschool. Hoofd: Zr. Ludgeria. 3. Modevakschool. Hoofd: Zr. Dominica. Opleiding voor diploma Lingerie, Costumière, Coupeuse, tevens primaire opleiding voor de burgerkeuken met de daarbij behoorende vakken: Voedings leer, warenkennis enz. Leidster: Zr. Magdalena Sophia. 5. St. Franciscusschool, Meerweg 11 B, Bennebroek, Hoofd: Broe der Bonifacius. Opleiding voor M.U.L.O., Lyceum, Gymnasium, H.B.S. en andere inrichtingen voor Middelbaar en Voortgezet Hooger Onderwijs. Buiten de schooluren gelegenheid tot het volgen van onderwijs in het Fransch, terwijl er in de wintermaanden Vervolgonderwijs gegeven wordt. Adres buiten de schooltijden: Broederhuis, Meerweg 11 A, Bennebroek,

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1940 | | pagina 8