5 St. Franciscusschool, Meerweg 11 B. Bennebroek, Hoofd: Broeder Alfons. C Opleiding voor M.U.L.O., Lyceum, Gymnasium, H.B.S. en andere inrichtingen voor Middelbaar en Voortgezet Lager Onderwijs. Buiten de schooluren gelegenheid tot het volgen van onderwijs in het Fransch, terwijl er in de wintermaan den Vervolgonderwijs gegeven wordt. Adres buiten de schooltijden: Broederhuis, Meerweg 11 A, Bennebroek. St. Anloniusscholen voor Meisjes te Heemstede, Kerklaan 56. Deze scholen staan onder leiding van de Eerwaarde Zusters Franciscanessen van het Moederhuis Klooster ,,St. Lucia Bennebroek. Overste: Zuster Aurelia. 1. Fröbelschool. Hoofd: Zuster Eduarda. 2. Gewoon lager onderwijs. Hoofd: Zuster Sophia Magdalena. Er wordt opgeleid voor M.U.L.O., Lyceum, Gymnasium, H.B.S.en andere inrichtingen voor Middelbaar en Voortge zet Lager Onderwijs. In de 5e en 6e klas Fransch buiten de schooluren. ,3. Mulo. Ho&fd: Zuster Sophia Magdalena. Leerlingen, die met goed gevolg de 6e klas van een lagere school doorloopen hebben, kunnen Worden toegelaten. De school is driejarig en leidt op voor A. Gelegenheid tot opleiding voor Stenographic en Typen. Spreekuur van het hoofd: iederen Woensdag van 5-6 uur aan de St. Antoniusschool, Kerklaan 56. Modevakschool. Hoofd: Zuster Matthia. Opleiding voor de diploma's lingerie, costumière en coupeuse. Leerlingen, die de klassen der leerscholen doorloopen hebben, ontvangen grondig onderricht in naaien, verstellen, machine- naaien en knippen. 4. R.K. Meisjesschool St. Augustinus, Molenwerfslaan, ingang bij Hageveld. Hoofd: Mej. A. J. Bossaert. Opleiding voor M.O. en Lyceum, waaraan tevens verbonden: Modevakschool voor opleiding coupeuse en costumière. Hoofd: Zuster Melania. R.K. Maria Fröbelschool der Zusters Franciscanessen Alverna van Aerdenhout, Molenwerfslaan ingang bij Hageveld. Hoofd: Zuster M. Deodata. R.K. Montessori klasje, Mej. Ria van Gorp, gedipl. leidster, Lucas van Leijdenlaan 13, privé: Bronsteeweg 100. Ver. Bijz. Prot. School te Heemstede. Gevestigd: Adr. Pauwlaan 17, Tel. 29949 Opgericht 1852 Bosch en Hoven school v. U.L.O. Adr. Pauwlaan 19. Chr. Opleidingsschool voor M.U.L.O. diploma's A en B. HoofdM. Verwoest Bosch en Hovenschool voor L.O. Adr. Pauwlaan 19. Chr. Opleidingsschool voor alle inrich tingen van Middelbaar Onderwijs en voor de U.L.O.-School Hoofd J. C. van Westering Nicolaas Beets school Bosboom Toussaintlaan 18. Chr. School voor Lag. Onderwijs Opleiding voor alle inrichtingen van Middelbaar Onderwijs en voor het M.U.L.O. Hoofd Jb. Kijnen.

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1942 | | pagina 13