VERKOOPLOKAAL NOTARISHUIS PEEPERKORN NV. CHEMISCHE REINIGING BLEEKERSVAARTWEG 39, Telefoon 28890 Verkuyl, J., assuradeur, Laan van Rozenburg 5 Verleur, W. J., grossier parfumerieën, Lentelaan 1 Verleur-Brusse, Wed. J., Lentelaan 1 Verlooij, J. A., administrateur, Bosb. Toussaintlaan 5 VERLOOY, J. A., accountant, lid v. d. bond v. belastingconsu lenten, Bosboom Toussaintlaan 5, Telefoon 28480 Verloofj, Mr. J., adv. en procureur, Bosb. Toussaintlaan 5 Vermaas, M., schilder en drogist ,,'t Groene Kruis", Camplaan 40 Vermaat, S., accountant en belastingconsulent, Zomerlaan 30 Vermast, Zr. C. A. M., verpleegster, P. de Hooghstraat 2 Vermeer, H., Achterweg 6 Vermeer, H. J., dir. N.V., Mozartkade 4 Vermeer, P., werktuigkundige, Heemsteedsche Dreef 86 Vermeiren, A., handschoenencoupeur, Raadhuisstraat 78 Vermeiren, C., handschoenmaker, Hendr. Peeperkornstraat 8 Vermeulen, H. C., reclame-adviseur, Postlaan 32 Vermeulen, J.v chauffeur, Bosb. Toussaintlaan 32 Vermeulen, J., Orchideeënlaan 11 Vermeulen, J., Laan van Bloemenhove 1 Vermeulen, J. A., chef café-Rest., Laan v. Bloemenhove 1 Vermeulen, J. W., wagenmaker, Raadhuisplein 22 Vermeulen, J. W., Sportparklaan 25 Vermeulen, P. J., kantoorbediende, Tooropkade 2 Vermeulen, Th., Joh. Verhulstlaan 16 Vernooy, J. G., Timorstraat 19 Verplanke, W. A., ontvanger registr. en succ., Lanckhorstlaan 113 Verrijzer, A., bloemistknecht, Javalaan 47 Verrijzer, J. M., arbeider, Billitonstraat 15 Verschoor, A. H., Laan van Rozenburg 23 Verschoor, G. M. C., Mozartkade 6 Verschoor van Nisse-Eckstein, Wed. J. M. T. L., Mozartkade 5 Verschoor, Mej. P. S., kantoorbediende, Laan van Rozenburg 23 Verschoor, T., handl. Amsterd. Waterl., Leidschevaartweg 55 van Verschuer, Baronesse, M. M., onderw.es, M. Hobbemastr* 40 Verschure, W. M. C., leeraar, Cloosterweg 24 Verschuur, C., koopman diamant, Const. Huygenslaan 3 Verschuur, J. P., schilder, Raadhuisstraat 17 Verschuur, Mevr. W., Bosboom Toussaintlaan 22 Versluis, G. H., expedit., J. C. v. Oostzanenlaan 12 Versluijs, A. P., Rembrandtlaan 17 Versluys-Balfoort, Wed. K., Heemsteedsche Dreef 81 Versluys, J. C., Cesar Francklaan 15 Versluijs, Jhr. W. C. J., Laan van Bloemenhove 19 Verspoor, A. J. J., architect, Voorweg 7 Verspijck-Mijnssen, Mr. J. C. G., bankier, Heemst. Dreef 258 Versteeg, J. H. J., chemigraaf, Oude Posthuisstraat 14 Verster-Bosch Reitz, Wed. W. M., Torenlaan 13 Versteynen, A. H. A., algem. proc.houder Twentsche Bank, Schoollaan 26 Verstraten, W., Voorweg 35 Verver, Ir. C. G., scheik. ing. Joh. Wagenaarlaan 26 Vereeniging der Notarissen te Haarlem Dir.: W. N. Wolterink, Bilderdijkstraat la, Tel. 11928 Haarlem Geregeld VEILINGEN van roerende en onroerende goederen. Dagelijks gelegen heid tot het inbrengen v. goederen. Eigen afhaaldienst

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1942 | | pagina 164