Gemeentezaken Bennebroek. 223 - Gemeentebestuur: Mr. K. J. G., Baron van Hardenbroek van Bergambacht, burgemeester, C. Bregman, secretaris Wethouders: J. F. v. Lierop en P. C. van Eek Gemeenteontvanger: C. Bregman, Kantoor: Raadhuis, Girono. 87680; betaaldagen: alle werkdagen van 9.30 tot 12.30 uur Politie: W. Kranenburg, chef veldwachter, C. Duivenvoorden en W. Mekenkamp, veldwachters Brandweer: Commandant J. P. Engel, wnd., bij brand opbellen No. 235 Gemeente-architect: L. A. van fissen Bureau van den Burgerlijken Stand geopend van 9.30 tot 1 uur Post-, Telegraaf- en Telefoonkantoor: Duinlaan 22, Telef. 311 KERKGENOOTSCHAPPEN Ned. Herv. Gemeente, Kerkgebouw: Binnenweg 67, Predikant: Ds. J. G. Lekkerkerker, Kerkvoogd: Mr. K. J. G. Baron van Hardenbroek van Bergambacht Gereformeerde Kerk: Predikant: Ds. J. van Wijngaarden, Rijks straatweg 65a Diensten Zondags v.m. 10 en n.m. 5 uur Scriba: P. L. Beversluis, Stichting Vogelenzang Diaconie: F. Veldhuizen v. Zanten, Eikenlaan, Commissie v. adm.: Secr. D. Bruggeman, Rijksstraatweg, Hillegom Zendingscommissie: P. de Jong, Vogelenzang R.K. St. Joseph Kerk. Pastorie: Meerweg 11, Tel. 258, Giro 297522 Pastoor: L. J. N. Janssen Schmidt, Kap.: C. A. J. Netten. Missen: 7 uur, 9 uur; Hoogmis 11 uur ;Lof 7 uur. Missen in de week 8 uur St. Luciaklooster, Schoollaan 50, Telefoon 414, Moederhuis en Noviciaat der Zusters Franciscanessen van St. Lucia. Algem. Overste. Eerw. Moeder Carolina. STICHTING „VOGELENZANG" Huize „Vogelenzang" te Bennebroek. Stichting uitgaande van de Vereeniging tot Chr. Verzorging van Geestes- en Zenuw zieken, Sanatorium- en Gesloten-afdeelingen, voor mannen en vrouwen, Rijksstraatweg 101, Telef. 355, Girono. 135736 Geneesheer-directeur H. Bouwman, arts, Rijksstraatweg 93, Bennebroek Geneesheeren. S. Wiersma, arts, Haarlemmerstraat, Hillegom, Dr. P. H. Esser, Rijksstraatweg 97, R. J. Hommes, arts, van Ittersumlaan 18, Tel. 237, P. S. Eringa, arts, Rijksstraatw. 101 Geestelijk Verzorger: Ds. Jac. Andree, Rijksstraatweg 99, Administrateur: J. de Jong, Haarlemmerstraat 56a, Hillegom Huismeester: W. de Kogel, Haarlemmerstraat 56b, Hillegom Chef-machinist: J. H. Krauweel, Rijksstraatweg 103 Tuinbaas: P. L. Beversluis, Rijksstraatweg 105, - Paviljoenshoofden: Zonneheuvel: Zr. L. Kunst, Rustoord: Zr. M. G. Vossepoel, Lokhorst: Zr. T. Kamphorst, Beukenhorst: Br. K. Boesenkool, Dennenoord: Zr. G. Prijs, Randhorst: Br. J. Feiken, Westerhout: Zr. S. Terpstra, Vaartzicht: Zr. E. Mesu, Iepenhorst: Br. G. Roode, Eikenhorst: Zr. W. P. Kole, Laan-, zicht, Zr. A. Loeve, Duinoord: Zr. B. Verkaik, Oosterhout: Zr. A. Hartendorf Huismeesteres: Mevr. P. C. den Hartogh-Wielinga Hoofd Keuken: Mej. M. Dirkmaat Hoofd Linnenkamer: Mej. M. M. v. d. Heijden Concierge: Mej. A. de Vries

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1942 | | pagina 233