DE „BRONSTEE" MELK HEEFT EEN DIKKE ROOMLAAG. Kemp, P., kantoorbed., M. Hobbemastraat 18 Kemp, P., chauffeur, Prinsenlaan 17 Kempen, P. A., Lanckhorstlaan 99 Kemper, B. W. J. H., handelsagent „Textiel", Hugo de Grootl. 6 Kemper, C. H., laborant broodfabr., Havenstraat 59 Kemps, H. J. A. J., Crayenestersingel 8 Kenter, Mej. Annie, wol en babykleeding, Zandvoortschelaan 85 Kerker, E., gymnastiek leeraar, Lijsterbeslaan 17 Kerkhof, J., dames- en heerenkapper, Spaarnzichtlaan 2 Kerkhof, R. A., handelsreiziger, Eschdoornkade 31 Kerkhoff, Mevr. W., costumière, Havenstraat 30 Kerkhoven-Crous. Wed. M. T., Vondelkade 28 van Kerkhoven, H., chauffeur, Binnenweg 155 c Kerkman, G., arbeider, Drieheerenlaan 35 Kerkmeijer-Jansen, Wed. C., Brederolaan 16 Kerkvliet, A. A., bloemist, Heerenweg 121 Kerkvliet, G. J., eierhandelaar, Res. Novaplein 30 Kerkvliet, J., emballeur verhuizingen, Raadhuisstraat 85 Kerkvliet, J. J., poelier, Timorstraat 60 Kerkvliet, N. T., heerenkapper, Res. Novaplein 30 Kem, J. W. C., assuradeur, Cesar Francklaan 2 Kersten-Tadema, Mevr.. A., Heemsteedsche Dreef 280 Kersten, G.-A., timmerman, Cruquiusweg 90 Kersten, H., grondwerker, Cruquiusweg 130 Kersten, J., chauffeur, Sumatrastraat 19 Kersten, J. H., cargadoor, J. C. v. Oostzanenlaan 16 Kersten, J. P., antiekkoopman, Sumatrastraat 19 Kerstens-v. d. Putten, Mevr. C. H. M., Overboschlaan 16 Kerstjens, Mej. I. J., Heerenweg 133 van Kervel, Mej. C., adj. boekhoudster, Bronsteeweg 5 van Kesteren-Beijk, Wed. A., Jac. de Witstraat 10 van Resteren, D., Talmastraat 35 van Resteren, J. A., slooper, Borneostraat 32 van Resteren, J. A., tuinder, Jac. de Witstraat 10 van Kesteren-Scheffers, Wed. M., Frans Schubertlaan 25 van Resteren, P. A., groentenkoopman, Binnenweg 93 van Resteren, P. H., bloemb. kweeker, Jac. de Witstraat 10 van Resteren, Q. C., bloemistknecht, Talmastraai 35 van Kervel-v. d. Heide, Wed. S., Bronsteeweg 5 Resting, F., kantoorbediende, Maasstraat 12 Ketel-Francken, Mevr. E. A., Leidschevaartweg 149 Ketelaar, J. G., insp. Levensverz., Jan Steenlaan 6 Ketter-Barg, Wed. A. C., Spaarnzichtlaan 4 Ketter, N., controleur vliegtuigfabr., Spaarnzichtlaan 4 Keukenmeester, J. D., Burg. v. Lennepweg 42 Keulemans, Ir. A. I. M., scheik. ingenieur, Soendastraat 10 van Keulen-Huygens, Mevr. C. C., Meer en Boschlaan 43 van Keulen, G., behanger, Haemstedeplein 24 van Keulen, M. W., chauffeur, Abr. Kuyperstraat 11 Keun, W. P., onderwijzer, Adr. Pauwlaan 25 Keune, J. D. J., administrateur, Jac. v. Ruisdaellaan 7 Ketme, J. J., comm. in effecten, Postlaan 6 Keur, A., wegwerker N.S., Manpadlaan 36 Keur-Groen, Wed. A., Bomeostraat 63 Keur, H. E., tandarts, Adr. v. Ostadeplein 2 Keur, H. S., betonijzervlechter, Borneostraat 63 Keur, Mej. W. G. B., ass. apotheker, Adr. v. Ostadeplein 2 van der Keur, Mej. C. J., verkoopster, Rijnstraat 50 Keyser, D., bankbeamte, Paulus Buyslaan 18 Keyser-Heineman, Wed. A. M. J. M., Zandvoortschelaan 50 Keyzer, J., arbeider zaaddrogerij, Kastanjelaan 28 Kiebert, Mej. C. M., costumière, Jan v. d. Bergstraat 91 Kiebert, J. A., melkhandelaar, Binnenweg 119 Kiebert, W. G., kaashandelaar, Binnenweg 72 Kieft, K, agent van politie, Glipperweg 64

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1942 | | pagina 90