Dameshoeden W. KLAVER VERINGA Wij brengen U wat gij zoekt van de goedkoopste tot de fijnste soorten en bieden u in grote en kleine maten het nieuwste tegen voordelige prijs RAADHUISSTRAAT 42 Keuzenkamp-Wolhoff, Mevr. L. C., Joh. Wagenaarlaan 18 Keyser, D., bankbeambte, Paulus Buyslaan 18 Keyser, F. P., dir. slachthuis, Lanckhorstlaan 75 Keyzer, Mej. A. P., huishoudster, Heemst. Dreef 36 Keyzer, J., bloemistknecht, Kastanjelaan 28 Kiebert, Mej. A. M., Binnenweg 72 Kiebert, J. A., melkhandelaar, Binnenweg 119 Kiebert, Joh. C., melkhandelaar, Binnenweg 72 Kiebert, Mej. J. J., winkeljuffrouw, Binnenweg 72 Kiebert, W. G., melkhandelaar, Binnenweg 72 Kieft, E., agent van politie, Glipperweg 64 Kieft, H., horlogemaker, Glipperweg 64 Kieft, Mej. O. M., costuumnaaister, Glipperweg 64 Kik, J., winkelbediende, Brederolaan 9 Kikkert, A., stuurman gr. vaart, Winterlaan 13 Kikkert, D., hoofd ener school, Wagnerkade 71 Kikkert-Wit, Wed. J. J., Koediefslaan 27 Kikkert, Mej. N. M., typiste, Wagnerkade 71 Kimmel, L. H. D., koopman, Brederolaan 7 van Kiinmenaede, J. H. J., kleerbleker, Jan v. d. Bergstr. 21 van Kimmenaede, P. J. A., timmerman, Vijfheerenstraat 16 der Kinderen, H., caféhouder, Heerenweg 17 Kinderman, A., Jac. van Ruisdaellaan 9 Kinders, P. J., machinist Amst. Waterl., Timorstraat 28 King, D., boekhouder, Landzichtlaan 76 King-Funke, Wed. H. M., Landzichtlaan 76 Kinkhouwers, J., melkslijter, Lombokstraat 8 Kinkhouwers, J., fietsenbewaarder, Lombokstraat 8 Kinkhouwers, P., melkrijder, Lombokstraat 8 Kinkhouwers, P., landbouwer, Leidschevaartweg 11 Kipshagen, J. P., dozenmaker, Kadijk 1 Kirschbaum, K., Herman Heijermanslaan 11 Kisch, L., agentuur-commissiehandel, Laan v. Rozenburg 1 Kist, J. M., landbouwkundige, Lanckhorstlaan 18 Kistenmakerij Gebr. van Vessem, Raadhuisstraat 77 Kiveron, P. J., koopman brandstoffen, Heerenweg 97g Klaaren, Mej. A. M., Glipperweg 70 Klaase, A., hovenier, Hendr. Peeperkornstraat 11 Klaasse, P., hovenier, Res. Novaplein 32 Klaasen, Th., vertegenwoordiger, Beethovenlaan 37 Klaassen, Mej. C., Vijfheerenstraat 50 Klaassen, Mej. F. M., kantoorbed., Nic. Beetslaan 10 Klaassen, H., aannemer, Nic. Beetslaan 10 Klaassen, Mej. M. P. A., verpleegster, Ant. Duijcklaan 17 Klaassen, P., timmerman, Vijfheerenstraat 50 van de Klap, Mej. E., Jac. v. Ruisdaellaan 5 Klappe, Mej. M., Heerenweg 62 Klapmeijer, D., Franz Schubertlaan 22 van der Klashorst, B., los arbeider, Molenwerfslaan 10 van der Klashorst, L., steenzetter, Bankastraat 99 van der Klashorst, M., arbeider, Meerweg 25 b van der Klashorst, P. B. F., Talmastraat 15 van der Klashorst, Th., Iepenlaan 3

Adresboeken Heemstede, Bennebroek | 1948 | | pagina 150