u Wegbrans, G. M., melkslijter, Schans 10 Wegbrans, J. G., melkslijter, Schans 10 Weger, W. de, onderwijzer, Mgr. Dr. W. H. Nolenslaan 10 Wegtanker Maatschappij, N.V. Ned., kantoor: van Seumeren- laan 5-7, tel. 1641 (4 lijnen) Weide, G. van der, machine bankwerker, Dr. A. Kuyperlaan 15 Weille, J. H. de, technicus, Adm. de Ruyterlaan 52 Weille-Meyer, M. G. de, Mr. P. J. Troelstralaan 17 Weille, S. G. J. A. de, fabrieksarbeider, Adm. de Ruyterlaan 52 Weisbeek, Mej. J. F., hulp in de huishouding, Schans 16 Wels, H. J., monteur, Mr. M. W. F. Treublaan 7 Welscher, L. R. te, verwarmingstechnicus, P. G. Hooftlaan 54 Weltevreede, A., luchtfotograaf, Brederolaan 2 Wennink, J. H. A., werktuigbouwkundige, Pr. Ghristinalaan 181 Wensink, H. C. B., instrumentmaker, Adm. de Ruyterlaan 71 Wentink, J. J., techn. tekenaar, Boterdijk 43c Werf, S. J. van der, chem. technicus, Joost v. d. Vondellaan 11 Werner, J. C., verkoopleider, Tesselschadelaan 22 Wesdorp, M. J., betonwerker, Hollandsedijk 4 Wessels, F., instrumentmaker, Zijdelweg 19 Wessels, H. J. J. M., bedrijfsleider, J. A. v. Seumerenlaan 14 Wessels, M. J. M., kapper, Karei Doormanlaan 36 West, G. van der, fabrieksarbeider, Joost van den Vondellaan 18 Westerbos, E. G., Ringdijk 7 Westerbos, H., bakker, Ringdijk 7 Westerbos, J. F., corveeër, Boterdijk 31 f Westerbos, J. P. M., bakker, Kerklaan 5 Westerbos, W. J., transportarbeider, Fresialaan 21 Westerhof, H., vliegtuigmonteur, Adm. de Ruyterlaan 87 Westerink, W., chauffeur, Adm. van Ghentlaan 13 Westerneng, FL, magazijnbediende, Pr. Margrietlaan 15 Wetsema, P. F., onderwijzer, Staringlaan 27 Wettum, J. J. van, magazijnbediende, Adm. de Ruyterlaan 31 Wettum, O. van, fabrieksarbeider, Thamerweg 64 Wever, J., monteur, Joh. van Oldenbarneveldtlaan 25 Wevers, A. J., verkeersvlieger, Pr. Christinalaan 177 een adres van een zaak of bedrijf, raadpleeg dan de advertenties in dit Adresboek Onze adverteerders zullen U gaarne van dienst zijn. 110

Adresboeken Uithoorn, Amstelhoek | 1964 | | pagina 116