Pasteuning, G. G., controleur, van Deyssellaan 11 Pasman, M. M., fabrikant, Zijdelveld 65 Pater, B. J., ploegbaas, Troelstralaan 23 Pau, G. A. du, snackbarhouder, Mgr. Noordmanlaan 9 Pau, P. du, monteur, Hoofdweg 42 Pau, P. du, automobielhandelaar, Hoofdweg 42a Pau, P. A. du, vishandelaar, Kerklaan, ww, Pau, T. P. du, snackbarhouder, Boterdijk 130 Paulus, A. G. J., boekhouder, Alb. Verweijlaan 117 Paulusma, R., kassier, Jacob Gatslaan 6 Pee, E. de, bedrijfsdirecteur, Stationsstraat 11 Peeters, P. M. T. P., electro-teohnicus, Thamerlaan 2 Peek, W. J., onderwijzer, Cyclamelaan 25 Pelgrom, A. A., hoofdmonteur, Const. Huygenslaan 13 Pels, J. F. N. van der, plaatbankwerker, Nic. Beetslaan 76 Pelt, W. van, kantoorbediende, Potgieterlaan 6 Pelt, N. van, tekenaarcontructeur, Herman Gorterhof 114 Pennekamp, G. T. M., bedrijfsleider, Jan Luikenlaan 3 Penning, D., huisschilder, Thamerweg 49 Peperkoorn, A. N., loodgieter, Rodenbachlaan 47 Perez Belles, A., fabrieksarbeider, Schans 23 Perez Lopez, E., fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 32 Perez Morales, F., text, arbeider, Joh. van Oldenb.laan 18 Perez Pombal, M., fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 32 Perrels, A. J., techn. beambte, Plesmanlaan 18 Perotti, J., bedrijfsleider, Herman Gorterhof 62 Peters, A. J. A., techn. ambtenaar, Anna Blamanlaan 31 Peters, T. J. A., werkmeester, Adm. de Ruyterlaan 58 Peters, W. C. A. M., administrateur, Leopoldlaan 5 Petersen, B., adm. adviseur, J. v. d. Vondellaan 15 Petraeus, G. R., techn. opzichter, Treublaan 3 Pick, F. A., rector, Ruys de Beerenbroucklaan 19 Pickkers, F. J., opl. functionaris, A. v. Schendellaan 32 Pieksma, J., materiaalcontroleur, Nic. Beetslaan 70 Pieneman, J., dierensteward, Schaepmanlaan 3 Piere-Pouw, G. M. van, Adm. de Ruyterlaan 98 Piere, E. G. L, van, ass. werkmeester, Adm. de Ruyterlaan 98 Pierre, H. E. M. van, slager, Adm. de Ruyterlaan 34 Pierre, L. J. M. van, administrateur, Wilhelminakade 7a Piersma, S. G., ambt. rijkspol.. Kuijperlaan 21 Pieterse, G. J., vertegenwoordiger, Chrysantenlaan 68 Pieterse, T. J., kruidenier, Mgr. Noordmanlaan 35 Pik, H., kantoorbediende, Couperuslaan 66 Pires Beringel, D. A., spoelknecht, Aalberselaan 12 Plaat, P. van der, uitvoerder, Adm. Tromplaan 24 Plaisant van der Wal, K., electr. monteur, Fresialaan 12 Plas, N., autoclaafbed., Nic. Beetslaan 54 Plasmeijer, C. A., magazijnbed. Boterdijk 66 100

Adresboeken Uithoorn, Amstelhoek | 1968 | | pagina 106