Verkerk, J. T., kapper, Dorpsstraat 23 Verkerk, L. G. J., winkelbediende, Dorpsstraat 8 Verkerk, L. R., chauffeur, Adm. de Ruyterlaan 21 Verkerk, T. A., bankwerker, Kuijperlaan 9 Verkerk, T. J., winkelier, Dorpsstraat 10 Verkerk, T. L., reg. accountant, P. C. Hooftlaan 2 Verkerk, W., fabr. arbeider, Plesmanlaan 32 Verkerk, W., chauffeur, Adm. de Ruyterlaan 48 Verkleij, P. J. M., chauffeur, Cyclamenlaan 28 Verlaan, A., Pr. Margrietlaan 37 Verlaan-van Egmond, A. W., van Meetelenstraat 29 Verlaan, B., chef kwaliteitsdienst, Plesmanlaan 8 Verlaan, C. J., veehouder, Noorddammerweg 2 Verlaan, E., bloemkwekersknecht, Mgr. Noordmanlaan 37 Verlaan, H., brandstoffenhandel, Joh. de Wittlaan 2 Verlaan, H. A. A., verz. agent, Alb. Verweijlaan 61 Verlaan-Zijerveld, H. J. W., Mgr. Noordmanlaan 78 Verlaan, L., administrateur, ws Boterdijk Verlaan, W., Kwakelsepad 22 Verlaan, W. A., kweker, Dreohtdijk 60 Verlaan, W. M. C., metaalbewerker, van Meetelenstraat 29 Vermaas, J. H., Pr. Christinalaan 58 Vermaas, M., molenbaas, van Meteelenstraat 38 Vermaas, P., tuindersknecht, Joh. van Oldenbarneveldlaan Vermazen, M., architect, Pr. Christinalaan 171 Vermeer, G., monteur, Adm. de Ruyterlaan 63 Vermeulen, A., instrumentmaker, Nic. Beetslaan 82 Vermeulen, M. H., bouwkundig opz., Meerlaan 18 Vermeulen, Mej. P., secretaresse, Plesmanlaan 45 Vermeulen, T. N. C., Schaepmanlaan 17 Vermeij, A. J., garagehouder, Meerlaan 8 Vermeij, H. T., bloemenkweker, Boterdijk 20 Vermeij, J. A., automonteur, Zijdelveld 4 Vermeij, J. A. G., chauffeur, Thamerweg 40 Vermeij, J. J., verz. adviseur, Multatulilaan 33 Vermeij-Scheltes, N., van Ghentlaan 9 Vermeij, P. C., operator, Boterdijk 49 Vermeij, W. T., chauffeur, Pr. Bernhardlaan 12 Vernooij, A. T., bouwk. tekenaar, Potgieterlaan 24 Vernooij, T. G., chef monteur, Nic. Beetslaan 69 Verschuur-Klomp, J. J., Talmalaan 2 Verschuur, M. R., instrumentmaker, Rodenbachlaan 31 Versluis, A., kantoorbediende, Ohrysantenlaan 1 Versluis, G. H., monteur, Adm. de Ruyterlaan 13 Versluijs, A. J., kweker, Boterdijk 132 Versluijs, C., kinderarts, Tesselschadelaan 60 Versteeg, A. A., bakker, A. van Schendellaan 58 Versteeg, A. M. M., bakker, Wilhelminakade 39

Adresboeken Uithoorn, Amstelhoek | 1968 | | pagina 135