23 Ned. Kath. Bond van Vervoerspersoneel K.B.V. Voorzitter: A. D. J. v. d. Bergh, Pr. Irenelaan 8, Uithoorn. Secretaris: J. F. v. Zeist, Burg. v. Meetelenstraat 54. Penningmeester: J. G. Odijk. Kath. Bond van Overheidspersoneel K.A.B.O. Voorzitter: G. van Vliet, Prinses Beatrixlaan 2. Secretaris: H. J. Ratterman, Nolenslaan. Penningmeester: M. J. de Blieck, Margrietlaan 67, Uithoorn. R.K. Bouwvakarbeidersbond Penningmeester: J. Splinter, Mgr. Noordmanlaan 32, De Kwakel. Kath. Kleding- en Textielarbeidersbond „St Lambertus" Secretariaat: W. C. Schijff, Burg. v. Meetelenstraat 25. Ned. Chr. Landarbeidersbond Secretaris: C. J. van Veen, Kromme Mijdrecht 37 (post De Hoef). L.T.B. Voorzitter: J. Th. J. de Bruyn, Iepenlaan 20. Secretaris: A. van Kessel, Boterdijk 149, tel. 3649. Penningmeester: J. J. Langelaan, Drechtdijk 74, De Kwakel. Nederlandse Bond van Vervoerspersoneel, afd. Uithoorn (Organisatie van personeel werkzaam in Spoorweg-, Tramweg-, Beroeps vervoer op de weg, Binnenscheepvaart, Havens en Burgerluchtvaart). Secretaris: W. Ooms, Meerlaan 9, tel 02975-3753. POLITIEKE ORGANISATIES A.R. Kiesvereniging „Nederland en Oranje" Secretaris: A. Nagtegaal, Potgieterlaan 42. Penningmeester: J. C. Borgdorff, Dr. W. Dreeslaan 48. A.R.J.O.S. „Groen van Prinsterer" (Anti-Rev. Jongeren Studieclub) Voorzitter: B. Klinkenberg, Piet Heinlaan 19, Uithoorn. Secretaris: Jac. Bos, 3e Zijweg 7, Mijdrecht. Penningmeesteresse: Mej. S. v. Hilten, Tesselschadelaan 16, Uithoorn. Chr. Historische Kiesvereniging Voorzitter: B. Koster, Colijnlaan 50, Uithoorn. Secretaris: J. Hakker, van Oldenbarneveldtlaan 82. Penningmeester: P. Buis, Oranjelaan 20. Katholieke Volkspartij (K.V.P., afd. Uithoorn-De Kwakel) Voorzitter: C. G. Maasdijk, Colijnlaan 60, Uithoorn. Secretaris: G. G. de Blauw, Pr. Christinalaan 35, tel. 3629. Penningmeester: G. J. van Trigt, Mgr. Noordmanlaan 2, De Kwakel. Volkspartij voor Vrijheid en Democratie, afd. Uithoorn Voorzitter: R. E. Driessen, Valeriuslaan 27, tel. 3077. Secretaris: C. G. A. Jansen, Willem Klooslaan 15, tel. 3429. Penningmeester: Drs. A. F. Veldkamp, Louis Couperuslaan 14, tel. 3327. Partij van de Arbeid Voorzitter: G. v. Olphen, v. Eedenlaan 19. Secretaris: G. A. Zoons, Joh. v. Oldenbarneveldtlaan 6. Penningmeester: W. Kok, Bilderdijklaan 52. Vrouwengroep Partij van de Arbeid Voorzitster: Mevr. M. Timmers-de Vries, Adm. Tromplaan 16. Secretaresse: Mevr. Baard, Ter Braaklaan 10, Uithoorn. Penningmeesteresse: Mevr. H. Lanser-Zoons, Dr W. Dreeslaan 2.

Adresboeken Uithoorn, Amstelhoek | 1968 | | pagina 27