Vele zakenmensen Geffen, C. J. van, kantoorbediende, Adm. de Ruyterlaan 46 Geffen, Mej. G. M. van, werkster, Adm. de Ruyterlaan 46 Geffen, Mej. M. van,, werkster, Adm. de Ruyterlaan 46 Gelder, R. G. F. van, civiel-ingenieur, Leopoldlaan 9 Genderen, G. van, constructeur, Herman Gorterhof 98 Genderen-Kuijpers, A. van, kantoorbediende, Tesselschadelaan 66 Gennep, J. P. van, analist, Bilderdijklaan 24 Gennip, M. J. M. G. van, ingenieur, Herman Gorterhof 30 Genugten, S. van der, grondwerker, Molenlaan 40 Gerbracht, H. E., bankbediende, Multatulilaan 117 Gerritse, G., bedrijfsleider, Jan van Galenlaan 13 Gerritse, H. J., fabrieksarbeider, Molenlaan 21 Gerritsen, G., hoofd ULO school, Pr. Christinalaan 18 Gerven, H. van, chemicus, Boutenslaan 10 Geudeke, M., kinderarts, Leopoldlaan 33 Geurtsen, D. A., rijksambtenaar, Prins Hendriklaan 14 Gieling, J., fabrieksarbeider, Adm. Tromplaan 15 Gierman, P. J., electrotechnisch tekenaar, Thamerweg 66 Giesberts, J., kantoorbediende, Thorbeckelaan 4 Giesen, J. van der, chef operations, Couperuslaan 62 Giezen, G., ketelbedieningsman, Gonst. Huygenslaan 78 Gilein, J. T. J. arbeider sociale werkplaats, Zijdelveld 12 Gimberg, E. A. J., econoom, Brederolaan 12 Ginkel, B. L. van, uitvoerder, Chrysantenlaan 8 Glas, IJ., programmeur, Colijnlaan 98 Gnade, J., assistent bedrijfsleider, Du Perronlaan 7 Gobets, A., kantoorbediende, Athony Fokkerweg 12 Goedhart, Mej. A., directiesecretaresse, Colijnlaan 142 Godschalk, C. P., operator, Alb. Verweijlaan 24 Godwaldt, J., assistent bedrijfsleider, van Eedenlaan 2 Gomes, P. J. F., laborant, Herman Gorterhof 96 Gomez Vazquez, M. P., fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 32 Gonzalez Alvarez, J., fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 32 Goosen, J. F. X., afdelingschef, Nic. Beetslaan 26 Goossens, J. J., fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 112 Goossens, J. N. fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 112 Goot, R. van der, radio-technicus, Colijnlaan 8 Gooijer-de Jeu, G. T. de, Boterdijk 153 Goris, J., voorman, Alb. Verweijlaan 77 adverteren in dit Adresboek. Ook UW advertentie mag daarin niet ontbreken

Adresboeken Uithoorn, Amstelhoek | 1968 | | pagina 67