J 72 Huitema, R. H., leraar NO, A. v. Schendellaan 64 Hul, L. van 't, heier, Noorddammerweg 4 Hulsbeek, J. W., contr. electr., Chrysantenlaan 3 Hulst, A. J. van, expeditiechef, Tesselschadelaan 10 Hulst, L. W. H. van der, boekhouder, Potgieterlaan 38 Hulst, P. J. F. van der, bloemkweker, Zijdelveld 28 Hummel, M., Pr. Margrietlaan 71 Hijne, H. M., administrateur, Valeriuslaan 3 I Ichov, M. B. M., fabrieksarbeider, Molenlaan 19 Ie, K. G., werktuigb. ingenieur, Willem Klooslaan 55 Ingen Schenau, H. A. van, afdelingschef, Tesselschadelaan 52 Jaaren, D. van, bankwerker, Fresialaan 32 Jaasma, H., instrumentmaker, Const. Huygenslaan 11 Jacobs, W. J. H., cheftechnische dienst, Heijermanslaan 11 Jagt, B. A. van der, laborant, Potgieterlaan 32 Jagt, C. J. van der, fabrieksarbeider, van Ghentlaan 53 'jagt, C. J. T. van der, assistent uitvoerder, Boterdijk 37 Jagt, C. P. van der, Plesmanlaan 37 Jagt-Kraan, E. G. van der, Plesmanlaan 17 Jagt, G. W. van der, bloemist, Zijdelveld 59 Jagt-Winter, C. M. van der, Kerklaan 10 Jagt, H. J. van der, landarbeider, Jaagpad 10 fagt, J. L. van der, bloemistknecht, Cyclamenlaan 64 Jagt, J. P. van der, congierge, Mgr. Noordmanlaan 45 Jagt, M. J. van der, chauffeur, Pr. Margrietlaan 35 Jagt, P. J. van der, fabrieksarbeider, Pr. Beatrixlaan 4 Jagt, P. T. van der, bloemistknecht, Elzenlaan 5 Jagt, Y. M. P. van der, bloemkweker, Schoolstraat 6 Janmaat, A., kantoorbediende, Plesmanlaan 20 Janmaat, B., worstmaker, Troelstralaan 29 Janmaat, E. T., verwarmingsmonteur, van Meetelenstraat 26 Janmaat, J., concierge, Zijdelweg 33 Janmaat, J. A. H., chef vervoer, Adm. de Ruyterlaan 54 Janmaat, P. H., slager, Kwakelsepad 1 Janmaat, R., breimachinemonteur, Rodenbachlaan 53 Janmaat, T.'j. F., luchtfotograaf, Zijdelweg 33 Janmaat, T. J. F., monteur, Boterdijk 25 Janse, R., ambtenaar Rijkspolitie, Tesselschadelaan 8 Jansen, A., machinebankwerker, Zijdelveld 38 Jansen, C. J. W., metaalfreezer, Fresialaan 38 Jansen, D., uitvoerder, Drechtdijk 37 Jansen, H. P. J., vliegtuig bk constr., Pr. Christinalaan 98 Jansen, J., fabrieksarbeider, Boterdijk 3

Adresboeken Uithoorn, Amstelhoek | 1968 | | pagina 78