Mathezing-Maas, M. C., Mgr. Noordmanlaan 10 Mathu, G. J., werkvoorbereider, Joh. van Oldenbarneveldtlaan 94 Matse, M. C., constructeur, Tesselschadelaan 25 Matthijs, J. W., opzichter KLM, Roland Holstlaan 16 Matthijsse, J. E., vliegtuigtechnicus, Elsschotlaan 11 Matthijssen, G. J. A., vertegenwoordiger, Roland Holstlaan 7 Maurits, D., Karel Doormanlaan 28 Maus Perez, B., fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 32 Maijenburg, C. F., fabrieksarbeider, Joh. de Wittlaan 7 Maijenburg, G. M. M., chauffeur, Schaepmanlaan 7 Maijenburg, J. J., timmerman,, Boterdijk 29 Maijenburg, M., Thamerlaan 19 Maijenburg-Snabel, M. P., Adm. Tromplaan 39 Maijenburg, P. M., fabrieksarbeider, Boterdijk 117 Maijenburg, P. W., fabrieksarbeider, Boterdijk 120 Maijenburg, T. M. M., kweker, Drechtdijk 23b Medema, H., verificateur, A. van Schendellaan 47 Meeder, J., programmeur, Jan van Galenlaan 41 Meekel, j. G. A., afdelingschef, Thamerweg 41 Meendering, J., timmerman, Adm. de Ruyterlaan 81 Meer, A. W., van der, chef gebouwendienst, Colijnlaan 112 Meer, C. M. van der, verzekeringsagent, Meerlaan 14 Meer, D. van der, onderhoudsmonteur, Bilderdijklaan 53 Meer, J. A. M. van der, heier, Vuurlijn 14 Meer, J. C. van der, slager, Drechtdijk 63a Meer, L. J. van der, machinebediende, Nic. Beetslaan 2 Meer, P. van der, automonteur, Thamerlaan 16 Meer, Q. P. M. van der, bloemist, Iepenlaan 24 Meer, T. J. J. van der, bedrijfsleider, P. C. Hooftlaan 42 Meer, W. J. van der, fabrieksarbeider, Adm. Tromplaan 5 Meerburg, J. L., werktuigbouwkundige, Herman Gorterhof 42 Meerendonk-Bierman, G. van der, Zijdelveld 20 Meerveld, J. C., chef kok, Aalberselaan 1 Meester, P., elektro monteur, Zijdelveld 33 Meetelen, A. L. W. van, ambtenaar ter secretarie, Pr. Bernhardl. 7 Meetelen, Mej. C. A. W. van, Pr. Bernhardlaan 7 Meetelen, Mej. H. G. A. van, Pr. Bernhardlaan 7 Meeuwes, S., bloemist, Ringdijk 18 M'hamed, B. M. b. D., fabrieksarbeider, Thamerlaan 22 M'hamsa, M., textielarbeider, Rodenbachlaan 59 Meier, M., chef verkoper, A. van Schendellaan 92 Meininger, J. V., arts, Tesselschadelaan 62 Meininger-Recourt, M. M., Tesselschadelaan 54 Meilo, F. C., werkmeester, Oranjelaan 6 Melero Tirado, A., textielarbeider, Cyclamenlaan 60 Meiman, Mej. G. E., Raadhuisstraat 6 Mendez Nunez, A., fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 32 Menendez Lana, C., fabrieksarbeider, Amsteldijk Noord 32 90

Adresboeken Uithoorn, Amstelhoek | 1968 | | pagina 96