Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Gelder, de M., dienstbode, Kanaalstraat 98, IJmuiden. Gelder, de F., lasscher, Gr. Hout- of Koningsweg 6, Velsen, Gelder, de F., huishoudster, Stationsweg 79, Velsen. Gelder, de W. P., dekknecht, Kon. W'ilhelminastraat 15, IJmuiden. Gelder, van A., seinwachter, Driehuizerkerkweg 142, Drie huis. Gelder, van-Baan van der, Wed. G., Dirk Hartoghstraat 12, IJmuiden. Gelder, van G., matroos, O. v. Noortstraat 3, IJmuiden. Gelder, van-Roodzant, Wed. J., Kompasstraat 38, IJmuiden. Gelder, van J., arbeider, Dirk Hartoghstraat 26, IJmuiden. Gelder, van K., leeraar M.O., teekenen, Kievietslaan 14, IJmuiden. Gelder, van P., arbeider, Trompstraat 211, IJmuiden. Gelder, van P., zeevisscher, O. v. Noortstraat 9, IJmuiden. Geld,ere, van C. P., opzichter, Kruisstraat 24, Velsen. Gelderen, van C. J., kruidenier, B. en Arnoldkade 28a, IJmuiden. Gelderen, van Ph., kantoorbediende, Wijk aan Zeeërweg 156, IJmuiden. Gelderman, W., Lagerstraat 14, IJmuiden. Geldorp, van B., timmerman, Bik en Arnoldkade 32rood, IJmuiden. Geldorp, van H., schilder, Mahustraat 6, IJmuiden. Geldorp, van N., schilder, Terrasweg 11, Santpoort. Geldorp, van Th, G., arbeider, Biezenweg 21, Santpoort. Geluk, J., schilder, Schulpweg 21, Velsen. Gemerden, van J. A., kantoorbediende, Velserduinplein 8rd, IJmuiden. Gemser, J., stucadoor, Fazantenlaan 13, IJmuiden. Gentenaar, P., bankwerker, Berkenstr. 39, IJmuiden. Genugten, van der G., wagenmaker, Frompstr. 61, Imuiden. Germeraad, J., prov. ambt., Brederoodschew. 16, Santpoort. Germeraad, J., prov. ambt., Brederoodschew. 16, Santpoort. Germs, A., timmerman, Ruysdaelstraat 14. IJmuiden. Gerner, W» G., kantoorbediende, Middenduinerweg 23, Santpoort. Gerrels, W. Th., huisschilder, Duinweg of Duivelslaan 58, Santpoort. 108

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 118