Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Güdmündsson, E, matroos, Lagersstr. 23, IJmuiden. Guépin, C. H., Wüstelaan 7, Santpoort. Guillaume, D. G. C., onderw., Julianakade 15rd, IJmuiden. Gulik, van G. D., melkventer, Wijkerstraatweg 143, Velsen. Gulikers, P. J. H„ kantoorbed., Oranjestr. lrd, IJmuiden. Gülker, H„ mach.-bankwerker, Fr. Naereboutstr. 9rood. IJmuiden. Güth, J. R. J. P., kok, Neptunusstraat 35, IJmuiden. Gutteling, J., kantoorbediende, Zeeweg 21, IJmuiden. Gutteling, J., kantoorbediende, Wijkerstr.weg 158, Velsen. Guijt-Duin, van Wed. J., Helmstraat 3rd, IJmuiden. Guijt, J., visscher, Torricellistraat 35, IJmuiden. Guijt, J., visscher, Kortenaerstraat 35, IJmuiden. Guijt, .J., Midden Havenstraat 30, IJmuiden. Guijt, J., visscher, Bloemstr. 116, IJmuiden. Guijt, T., arbeider, Roemerstraat 19, IJmuiden. Guijt, W., kuiper, Bakkerstraat 6, IJmuiden. Guijzelaar, W. J., schoenm., Velserduinweg 175, IJmuiden. H Haag, F. H., pensionhouder, Brederoodschew. 75, Santpoort. Haagen-Kroone, Wed. G. J., Platvoetstraat 9, Santpoort. Haagsma, C., schilder, Bloemend.str.w. 4, Santpoort. Haagsman, H. J., arbeider, Ratelstraat 8, IJmuiden. Haak-Kampen, van Wed. C. C., Huygensstr. 27, IJmuiden. Haak, C. C., timmerman, Bakkerstraat 9, IJmuiden. Haak, G. F„ Kennemerlaan 50rd, IJmuiden. Haak, W. A., bankwerker, de Rijpstr. 52, IJmuiden. Haak, van den J., fabrieksarbeider, Ruysdaelstraat 13, IJmuiden. Haak, van den M., fabrieksarbeider, de Lethstr. 5, Velsen, Haan, P., arbeider, Ahornstraat 8, IJmuiden. Haan, de C. Th., vischhandelaar, Driehuizerkerkweg 46, Driehuis. Haan, de F., spoorwegbeambte, Hagelingerw. 21, Santpoort, Haan, de H. J., timmerman, Wijkerstraatweg 255, Velsen. Haan, de J.. timmerman, van Ostadestraat 40, IJmuiden. Haan, dfe J., opzichter, Nieuwe Schulpweg 251, Velsen. 124

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 136