Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Hamers, J. P., smid, Groeneweg 3, IJmuiden. Hamers-Wildt, de Wed. J., Breesaapstraat 40, IJmuiden. Hamers, J., spoorwegarbeider, Tusschenbeeksweg 15, IJmuiden. Hamers, P., vletterman, Neptunusstraat lOrood, IJmuiden. Hamers, W. J., hulpzeeloods, Snelliusstraat 77, IJmuiden. Handgraaf, A. F. G., timmerman, Bloemendaalschestraat- weg 126, Santpoort. Handgraaf, H., los arb.. Tulpenstraat 12, Santpoort. Handgraaf H., caféhouder, Schuitstraat 3, Santpoort. Handgraaf, H. J., arbeider, Bloemendaalschestraatweg 92, Santpoort. Handgraaf, J. C., arbeider, Terburgstraat 35, Santpoort. Handgraaf, J. D., bleeker, Uitendaalstraat 31, Santpoort. Handgraaf, J. P., arbeider, Bloemendaalschestraatweg 41, Santpoort. Handgraaf-Haver, Wed. J. P., Hagelingerw. 24, Santpoort. Handgraaf, J. P., Wüstelaan 252, Santpoort. Handgraaf, J. N., timmerman, Voorplaats 58, Santpoort. Handgraaf, N,. metselaar, Bloemendaalschestraatweg 71, Santpoort. Handgraaf, N. P., tuinder, Terburgstraat 39, Santpoort. Handgraaf, N. Th., stalhouder, Hagelingerw, 9, Santpoort. Handgraaf, P. G., loodgieter, Bloemendaalschestraatweg 80, Santpoort. Handgraaf, Th. C., los arbeider, Voorplaats 44, Santpoort. Handgraaf, W., los arb., Wüstelaan 220, Santpoort. Hanekroot, F. N. E., loodsschipper, Wijk aan Zeeërw. 172, IJmuiden Hanekroot, H., zeeloods, Kanaalstraat 200rood, IJmuiden. Hania, A., bankwerker, Middenhavenstraat 2, IJmuiden. Hans, C., motorschipper, Bakkerstraat 19, IJmuiden. Hans, T., visscher, Annastraat 20 rood, IJmuiden. Hanse, P., terreinopzichter papierfabriek, Kanaalkade 70, Velsen. Hansma-Dwars, Wed. A., Meervlietstraat 31, Velsen. Happé, C. C., colporteur, IJmuiderstraatweg 22, IJmuiden. Hardendood, A., schipper, Gasembrootstraat 17, IJmuiden. Harder, D., Lijsterlaan 18, IJmuiden. Harder, P., adj. Secr. Scheepv. Noord, Lijsterlaan 20, IJm 128

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 140