Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL,KOST ZOO WEINIG. Hommes, G., chauffeur, S. v. Gelderstraat 46, Velsen. Hommes, H. C. J., fraiser, Zeeweg 64, IJmuiden. Hommes, J„ metaaldraaier, S. v. Gelderstraat 38, Velsen. Hommes, R., machinist, Breesaapstr. 39, IJmuiden. Hommes, R., timmerman, S. v. Gelderstraat 29, Velsen. Hond, de A„ visscher, Pr. Steynstraat 7, IJmuiden. Hond, de machinist, Visseringstraat 17 rood, IJmuiden. Hond, de L., rijwielhersteller, Fultonstraat 3, IJmuden. Honig, M., arbeider, Doodweg 7, Velsen. Honig, N., bakker, Bloemend.str.w. 138, Santpoort. Honig, P. J., fabrieksarbeider, iMelklaan 69, Velsen. Honig, H., timmerman, Gr. Hout of Koningsweg 36, Velsen. Honings-Keijser, Wed. C. S., Burg. Enschedél. 80, Santpoort. Honk, van T., groentenhandel., Meervlietstraat 16, Velsen. Honsbeek, J., Trompstraat 167, Velsen. Hoof, van A. P., grondwerker, de Weerdstr. 15, IJmuiden. Hoof, van W., grondwerker, Keet Sluisbouw, IJmuiden. Hooff, van A., los arbeider, de la Reijstraat 5, IJmuiden. Hooff, van R., ijswerker, G. Doustraat 50, IJmuiden. Hooft, van der N„ los arbeider, Tusschenbeeksweg 75, IJmuiden. Hoog, van 't J., arbeider, G. Doustraat 7, IJmuiden. Hoogeduin, A., los arbeider, Middendorpstraat 8, Velsen. Hcogedüin-Slobbe, Wed. J., Platanenstraat 40, IJmuiden. Hoogeduin, arbeider, Meervlietstraat 57, Velsen. Hoogeduin, P., los arbeider, Beecksanghlaan 12, Velsen. Hoogen, van H. J., chauffeur, Snelliusstraat 75, IJmuiden. Hoogen, van den J. H„ verpleegster, Brederoodscheweg 35, Santpoort. Hoogendijk-Kuit, Wed. A., de Rijpstraat 71, IJmuiden. Hoogendijk, A., los arbeider, de Rijpstraat 97, IJmuiden. Hoogendijk, A. P., machinist, Tasmanplein 16. IJmuiden. Hoogendijk, C. A. D., bankwerker, K. Wilhelminakade 86rood, IJmuiden. Hoogendijk, J., koopman, Trompstraat 144, IJmuiden. Hoogendijk, W., vischhandel., Middenhavenstr. 55, IJmuiden Hoogerbeets, J., bankwerker, van Spilbergenstr. 8, IJmuiden Hoogerduijn, A., winkelier, Oranjestr. 10a rood, IJmuiden. Hoogerduijn, M. N., machinist, Wijkerstr.weg 141, Velsen. <47

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 159