Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Kalkman, A. J., los arbeider, Willembeukelszstr. 11, IJmuiden. Kalkman, G., sluisknecht, Sluisplein 19, IJmuiden. Kalkman, J., havenarbeider, Frogerstraat 32, IJmuiden. Kaman, E. B., arbeider, Kalverstraat 94, IJmuiden. Kamink, H. L„ kleermaker, Stationsweg 35, IJmuiden. Kamkes, A„ fabrieksarb., Hyacinthenstraat 14, IJmuiden. Kamkes, Gi W., letterzetter, Molenstraat 14, Santpoort. Kamlag, W. J„ electricien, Noorderlaan 32, Velsen. Kamman, P., Rijkscommies, Hagelingerweg 84, Santpoort. Kammen, van der J. R., arbeider, Willemsbeekweg 37, IJmuiden. Kammenga, J., bouwvakarbeider, Trompstr. 180, IJmuiden. Kammenga, G., kantoorbediende, W. Barendszstraat 52, IJmuiden. Kamp, J. B., leeraar sierkunst, Driehuizerkerkweg 26, Velsen. Kamp, van der W. A., boekdrukker, Hyacinthenstraat 5, Santpoort. Kampen, A., verpleegster, Brederoodscheweg 51, Santpoort. Kampen, S. H„ metselaar, Casenbrootstraat 21, IJmuiden. Kampen, van A., timmerman, Fultonstraat 19, IJmuiden. Kampen, van Wilhelmina Johanna, dochter van A. van Kampen en A. de Wit, geboren 4 Mei 1930, de 40.000ste inwoonster der gemeente Velsen, Fultonstraat 19, IJm. Kampen, van C. J. H.,fabrieksarbeider, Annastraat 4rood, IJmuiden. Kampen, van E„ machinist, Bloemstraat 57rood, IJmuiden. Kampen, van J„ arbeider, I uindershofje 6, IJmuiden. Kampen, van J. H., bankwerker, Ogelwightstr. 24, Velsen. Kampen, van-Kuyper, Wed. K., de la Reystr. 9, IJmuiden. Kampen, van N. C., timmerman, Pr. Steynstr. 53, IJmuiden. Kampen, van P., fabrieksarbeider, Casembrootzijstraat 6, IJmuiden. Kampen, van P., opperman, Rijksweg 184, Santpoort. Kampen, van S. N., mach.-drijver, v. Speykstr. 31, IJmuiden. Kampen, van W. P., varensgezel, Casembrootstraat 44, IJmuiden. Kamper, de J. R. E., telefoniste, Kerkstraat 4rd, IJmuiden. Kamphuis, H., stucadoor, Sparrenstraat 29, IJmuiden. '65 T11

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 177