RADIO- EN FOTO-INRICHTING „ELVE", VELSEN-N. Wijkerstraatweg 28 (bij de Pont) Moderne Inrichting. Klinkenberg, H., arbeider, Snelliusstraat 81, IJmuiden. Klinkenberg, H, M., winkelier, Burg. Weertstraat 34 rood, Velsen. Klinkenberg, J. W., los arbeider, Kalverstraat 93, IJmuiden. Klinkenberg, M. J., tuinder, Lagersstraat 8, IJmuiden. Klinkenberg, Th, W., los arbeider, Zeeweg 78rd, IJmuiden. Klinzing, L. H., uitvoerder, Wijkerstraatweg 25, Velsen. Kloes, W. H,, kleerbleeker, Terrasweg 16, Santpoort. Klok, A., kuiper, Stephensonstraat 28rd, IJmuiden. Klok, J., arbeider, Kanaalstraat 54rd, IJmuiden. Klok, K., walschipper, Sluisplein 37rd, IJmuiden. Klok, van de J., arbeider, Burg. Weertstraat 3, Velsen. Klomp, G. M., huisknecht, Bloemendaalscheweg 166, Sant poort. Klomp, H., electr. lasscher, Kanaalkade 6, Velsen. Klomp, P. J„ winkelier, Oosterduinweg 32, IJmuiden. Kloos, F. J., electro-monteur, Berkenstraat 37, IJmuiden. Klooster, N., broodbakker, Kalverstraat 115, IJmuiden. Klooster, van der D., los arbeider, Berkenstraat 14, IJmuiden. Klooster, van der M„ chauffeur, IJmuiderstraatweg 116, IJmuiden. Klooster, van der-Zwaan, Wed. W., Pr. Krugerstraat 46, IJmuiden. Kloosterhuis, H. E„ timmerman, Platanenstr. 8, IJmuiden. Kloosterman, J„ agent v. politie, Lumeystraat 34, IJmuiden. Kloosterman, II., los arbeider, B'oemstraat 31rd, IJmuiden. Klootwijk, P., kantoorbediende, Schulpweg 151, Velsen. Kloppers, P. J. J„ Huygensstraat 75, IJmuiden. Klotzsche, K. M., ingenieur, Hoflaan 8, Velsen. Kluft, A., caféhouder, Trompstraat 63, IJmuiden. Kluft, G., arbeider, Schulpweg 145, Velsen. Kluft-van de Watering, L., Zeeweg 127, IJmuiden. Kluft, S., handelsreizieger, Cederstraat 33, IJmuiden. Klut, D., musicus, Lumeystraat 6, IJmuiden. Klut, J. J., kantoorbediende, Lumeystraat 4, IJmuiden. Klut, P. D„ ambtenaar ter secretarie, IJmuiderstraatweg 16, IJmuiden. Kluijtenaar, A., a beider, keet Breesaapstraat, Velsen. Kluijwr, de W., winkelbediende Bloemstraat 23, IJmuiden. 175

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 187