ELECTRO TECHNISCH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Kocx A. H., schilder, R. Claesenstraat 17, IJmuiden. Koehorst, J. A„ reiziger, Hagelingerweg 184, Santpoort. Koek, C. C. H., expediteur Corverslaan 84, Velsen. Koek, H., Willemsbeekweg 139, IJmuiden. Koek, H. J., bakkenschipper, verspr. won. 47, IJmuiden. Koek, J. H„ machinist, Wijkerstraatweg 44, Velsen. Koek, J. G., electricien, P. Vermeulenstraat 5, IJmuiden. Koek, J. J., los arbeider, Tusschenbeekweg 5, IJmuiden. Koek-Verdonk, Wed. Th., Wijkerstraatweg 84, Velsen. Koekendorp, S., onderwijzer, Kerkweg 13a, Santpoort. Koel, P. J., Hagelingerweg 167, Santpoort. Koele, ter W. Fr., kantoorbediende, P. C. Hooftlaan 12, Driehuis. Koekmeij-Huurdeman, Wed. C., Dennenstraat 2, IJmuiden. Koelemeij, C. S., machinist, Kalverstraat 112, IJmuiden. Koelemeij-van Beek, Wed. R., Engelmundusweg 27, IJmuiden. Koelemeij, W. H„ stoker, Lagersstraat 1. IJmuiden. Koekmeijer, J., telefoniste, Bothastraat 8rd, IJmuiden. Koelemeijer, J. M. A., fabrieksarbeider, Velserduinweg 167, IJmuiden. Koelemij, P. A„ Driehuizerkerkweg 58, Velsen. Koelen, M. H., kantoorbediende, Duinlustparkweg 59, Sant poort. Koelewijn, W., visscher, R. Claesenstraat 14, IJmuiden. Koelink, A. H., timmerman, le Mairestraat 7, IJmuiden. Koelmans, P., onderwijzer, Wijkerstraatweg 194, Velsen. Koeman, A. I., landbouwer, weg langs zijkanaal C. no. 7, Velsen. Koeman, C. A.„ kunstschilder, Brederoodscheweg 59, Sant poort. Koeman-Brugman, Wed. H., Doodweg 43, Velsen. Koeman-Kuyper, Wed. J., Kanaalkade 53, Velsen. Koeman, J„ visscher, Kennemerlaan 9, IJmuiden. Koeman, N., fabrieksarbeider, Melklaan 18, Velsen. Koenderink, H. G. A., B. en Arnoldkade 7, IJmuiden. Koene, A„ bedrijfschef, Kanaalkade 58a, Velsen. Koene, E., stoker, Zeestrand lOf, IJmuiden. Koene, M. A., winkelier, Hagelingerweg 53, Santpoort Koersel, van M. J., strijkster, de Ruyterstr. 200, IJmuiden. 177

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 189