RADIO- EN FOTO-INRICHTING „ELVE", VELSEN-N. Wijkerstraatweg 28 (bij de Pont) Moderne Inrichting. Konijn-Konijn, Wed. H„ Wijkerstraatweg 193, Velsen. Konijn, J., machinist, Roemerstraat 9, IJmuiden. Konijn, P., grondwerker, Wijkerstraatweg 151, Velsen. Kooger, R., pakhuisknecht, Bontekoestraat 5, IJmuiden. Kooi, J„ onderwijzer, Kennemerlaan 56, IJmuiden. Kooi, van der D„ arts, Kanaalstraat 77, IJmuiden. Kooi, van der M., arbeider, Walravenstraat 12, Velsen. Kooi, van der R., los arbeider, Walravenstraat 38, Velsen. Kooiman, A., bloemist, Rijksweg 118, Velsen. Kooiman, J„ smid, Kanaalstraat 115, IJmuiden. Kooiman, J. N., winkelier, Pr. Krugerstraat 56, IJmuiden. Kooiman, P., Burg. Weertsstraat 6, Velsen. Kooiman, P., landarbeider, Piet Heinstraat 54, IJmuiden. Kooiman, W. W. T. M., loodskweekeling, Enschedestraat 13, IJmuiden. Kooistra, D., los arbeider, Popelstraat 12, IJmuiden. Kooistra, geb. Keijzer, J., Duinlustparkweg 35, Santpoort. Kool, A., employe visscherijbedrijf, Julianakade 44, IJmuiden. Kool, A., hoofdschool, Kievitlaan 16, IJmuiden. Kool, J., vischknecht, Schoolstraat 19, IJmuiden. Kool, J„ los arbeider, Pr. Hendrikstraat 55, IJmuiden. Kooien, A„ grondwerker, IJmuiderstraatweg 8, IJmuiden. Koomen-de Vries, Wed. C., Overbildtweg 20, Santpoort. Koomen, D., aannemer, Hagelingerweg 68a, Santpoort. Koomen, G., buffetbediende, Wijk aan Zeeërweg 81, IJmuiden. Koomen, J., veehouder, Schulpweg 99, Velsen. Koomen, J., kaasmaker, Kortenaerstraat 25, IJmuiden. Koomen, W., machinist, Berkenstraat 7, IJmuiden. Koone, A., bakker, R. Claesenstraat 15. IJmuiden. Koone, A„ koster. R. K. kerk. Kanaalstraat 222, IJmuiden. Koone-Terwoert, Wed. A„ de Weerdstraat 18, IJmuiden. Koop, E., voerman, Kalverstraat 113, IJmuiden. Koopen, J. P., hoofdopz. O. W., Terrasweg 30, Santpoort. Kooper, C., nettenboeter, Carolinastraat 5, IJmuiden. Kooper, J., machinist, Meeuwenlaan 14, IJmuiden. Kooper, T., visscher. Helmstraat 7, IJmuiden. Koopman, A., fabrieksarbeider, Planciusstraat 63, IJmuiden. Koopman-Brouwer, Wed, A. P., Engelmundusweg 40, IJmuiden. 182

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 194