Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL,KOST ZOO WEINIG. Kooijman, A., Rijksambtenaar, Trompstraat 53, IJmuiden. Kooijman-van Heyst, Wed. A. B., Stationsweg 9, Velsen. Kooijman, H. M., monteur, Abeelenstraat 2, IJmuiden. Kooijmans, P., grondwerker, Kortenaerstraat 40, IJmuiden. Koper,-Stam, Wed. A., de Rijpstraat 23, IJmuiden. Koper, A., Schoolstraat 21 rood, IJmuiden. Koper, A., zeevisscher, Piet Heinstraat 40, IJmuiden. Koper, D„ schipper, Planciusstraat 50, IJmuiden. Koper, J., visscher, Marconistraat 54, IJmuiden. Koper, L., visscher, Sirenestraat 28, IJmuiden. Koper, L., matroos, C. J. v. Sluijsstraat 9, IJmuiden. Koper, L. visscher, Sirenestraat 28, IJmuiden. Koper, P., los arbeider, Groeneweg 70, IJmuiden. Koperen, van G., los arbeider, v. Wassenaerstraat 49. IJmuiden. Koppel, A., Rijksweg 250, Santpoort. Koppelman, H., ketelbikker, Tuindersstraat 27, IJmuiden. Koppelman, J. A„ grondwerker, Lumeystraat 38, IJmuiden. Koppen, G. A., mach. bankw. James Wattstraat 4, IJmuiden, Koopenaal, T., arbeider, Smidt v. Gelderstraat 18, Velsen. Kops-Benning, Wed. G., Kalverstraat 174, IJmuiden. Kops, G., landbouwer, Voorplaats 12, Santpoort. Kops, H„ arbeider, Voorplaats 12, Santpoort, Kops, H., arbeider, Terburgstraat 17, Santpoort. Kops, J. H., loodgieter, Burg. Enschedelaan 6, Santpoort. Kops, M., papiersnijder, Melklaan 123, Velsen. Korbee, N„ visscher, Vleetstraat 6, IJmuiden. Korens, P., zonder, Paulus Potterstraat 5, IJmuiden. Korf, A., vischknecht, Trompstraat 219, IJmuiden. Korf, D., los arbeider, Velserduinweg 330, IJmuiden. Korf, E., los arbeider, James Wattstraat 43, IJmuiden. Korf, H., los arbeider, Breesaapstraat 9rood, IJmuiden. Korf, J., los arbeider, Engelmundusweg 73, IJmuiden. Korf, K., dekknecht, Tuindersstraat 57, IJmuiden. Korporaal, J. B., winkelchef, de Roemerstraat 25, IJmuiden. Korrels-Breker, Wed. G. M., Pastoorsstraat 20, Santpoort, Kors, G., landbouwer, Hoofdstraat 364, Santpoort. Kors, N., tuinder, Rijksweg 259, Santpoort. Kors, Th. G„ arbeider, Noorderdorpsstraat 7, Santpoort. Korsman, H., tuinder, Beecksanghlaan 6a, Velsen. 184

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 196