13 1 uur namiddags, en op Goede Vrijdag des voormiddags tusschen 9^ en 10 uur. Met den Zondag worden ten deze gelijkgesteld de Nieuw jaarsdag, de Christelijke tweede Paasch- en Pinksterdagen, de beide Kerstdagen, de Hemelvaartsdag en de verjaardag der Koningin. Het bureau zal op Zondagen en op de daarmede gelijk gestelde dagen door den betrokken Ambtenaar van den Burgerlijken Stand tusschen 9]/2 en 10 uur des voormiddags worden geopend op verzoek van een belanghebbende, in dien de verzoeker aantoont, dat met de te verrichten werk zaamheid niet tot den volgenden dag kan worden gewacht. Voor huwelijksaangiften wordt inzonderheid zitting ge houden op Woensdag van v.m. 10 tot s middags 12 uur. Voor de huwelijksvoltrekking zijn bepaald: Maandag en Donderdag van 9 tot 10 uur v.m. kosteloos. en v. 10 tot 12 uur 's middags 5. en overigens 15. Woensdag en Vrijdag van 9 tot 1 uur 30. Dinsdag en Zaterdag van 9 tot 1 uur 40. Dinsdag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag na 1 u. 10.— meer, dan het op den betrokken dag van 9 tot 1 uur ver schuldigde. Voor een huwelijk buiten het gemeentehuis te voltrekken worden de hiervoren genoemde bedragen met 25 pCt. ver hoogd. Voor het gebruik van de Raadzaal in de kostelooze uren,'zoo dit gewenscht wordt 10. KANTOOR GEMEENTEONTVANGER. Gem. Ontvanger: J. J. Wringer. Adj. Commies: G. J. Maissan. Deurwaarder: S. Keegstra. Klerk: J. E. Prins. Het kantoor van den Ontvanger wordt gehouden uitge zonderd op Zon- en Feestdagen, en den eersten Donder dag van iedere maand, in het huis wijk E. Stationsweg No. 30,' eiken Maandag, Dinsdajg en Donderdag van iedere week, van des voormiddags 9 tot des namiddags 1 uur; a. in het dienstgebouw Willemsplein (voormalige onder wijzerswoning te IJmuiden), op iederen Woensdag van des voormiddags 10 tot des namiddags 1 uur;

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 19